PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 799
ocen
7,2 10 1 36799
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Auta 4

ocenił(a) film na 8

Jak myślicie jeśli będą auta 4 co byście o wyścigach już raczej wyciągnęli ile można ,a o agentach już było. W następnej części o nowej misji MIcMissiona
było by już nudne ,lepiej żeby było to coś zupełnie nowego. Ja właśnie nie wiem
co by teraz wymyślili o dinozaurach w świecie aut. No ale to by było słabe . Praktycznie wszystkie tematyki wykorzystali do serialu ,,bujdy no resorach" ze złomkiem. Więc nie wiem co by tu już wymyśleć.

ocenił(a) film na 8
kamil-pawel

oj błąd w wypowiedzi zjadłem wyraz wymyślili

kamil-pawel

Najlepiej jakby skończyli na Auta 3.

RendersM

m być chyba 5 filmów. Toy Story 4 to podobno reboot.

ocenił(a) film na 7
kamil-pawel

Nie zdziwię się, jeśli zdecydują się na prequel, którego bohaterem będzie młody Doc Hudson Hornet :)

ocenił(a) film na 10
Deadmovie

Myślę że byłby to prawdziwy sztos

kamil-pawel

Prequel jak samochody podbiły ludzkość.

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Ja to bym jakoś wolał następnął część.

użytkownik usunięty
LordVader345

Popieram pomysł Vadera

kamil-pawel

Mogą wymyślić coś nowego, jakby pomyśleć logicznie to ile było filmów do której niewiadomo jaka albo o czym była by następna część.
jednak jeśli będzie za dużo częsci film będzie do bani przykładem jest tego jest ,,Epoka Lodowcowa" ostatnie części [to tylko moja opinia].
Ale muc mogą wymyślić na McQueen przechodzi operacje i znowu jest szybki lecz od nowa uczy się jezdzić.

ocenił(a) film na 8
Kamasaki21

No to przekonuje się do twojego zdania

ocenił(a) film na 10
kamil-pawel

ja tak samo

kamil-pawel

Według mnie gdyby dalej trzymać się historii, można by było zrobić Syna/Córkę Zygzaka i Sally, który też chciałby się ścigać i Ojciec (McQueen) uczyłby go :D

kamil-pawel

Nie wiem po co ta dyskusja skoro oni i tak już wypuszczając część 3 i jak ma być 4 to mają już scenariusz dawno.
zazwyczaj filmy jak się kręci to następnej części scenariusz już jest.

mateusz57698

Niezupełnie. Po wypuszczeniu filmu Auta 1, twórcy nie wiedzieli, że człowiek podkładający głos pod Hudsona Horneta umrze. Z tej też przyczyny Złomek wyjaśnił w jednej części filmu, dlaczego Hudsona nie ma już w filmie. Więc nie mogli napisać scenariusza jednego po drugim, ponieważ nie wiedzieli jeszcze o śmierci Newtona.

kamil-pawel

já bych dal auta 4 že by mccqueen se vrátil a vrátily by se jeho kámoši a upravily by je aby měly výkon a rychlost jako storm

dominik2112l

Położyłbym samochody 4, które mcqueen wróciłyby i wróciłyby do swoich kumpli i dostosowywały je do osiągów i prędkości jak burza {prosto z tłumacz}

kamil-pawel

Ja bym na trójce zakończył pracę. Podobnie z Toy Story 3. Po prostu finał obu tych animacji jest idealnym zwieńczeniem trylogii. Jednakże, w celu zarobku oczywiście powstaną kolejne części.

kamil-pawel

Wątpię że tak będzie ale fajnie by było gdyby w czwartej części zrobili coś na zasadzie pojawia się brat mcqeena podobny do niego samego ale lepiej wyposażonegk (nowoczesnego) lub przerobili mcqeena na nowoczesniejszego niektórzy uważają że lepiej by było zakończyć tą produkcję ale z własnego przypadku wiem że dla większości osób a zwłaszcza dzieci bylo by szokiem gdyby zlikwidowali ich ulubiona bajke z dzieciństwa

kamil-pawel

Auta 3 to był koniec (niestety ale to prawda).

gracjankogama1234

nie dokońca koniec ponieważ, w 2 części lila mówi do złomka ze po niego wróci wiec to jest mini zapowiedz ze bedą krecic dalej a każda czesc aut jak zauwazyc jest co 6 lat bo:
Auta 1 : 2006
Auta 2: 2011
Auta 3: 2017
wiec mozemy sie spodziewac ze bedą dalej serie do 5 chyba części a może im długo zajmować wymyślenie typu np. scenariusza,scen w filmie , i zrobienie postaci innych i znalezienie aktorów którzy dadzą głos pod postacie więc mozemy sie spodziewac Auta 4 w 2021 roku albo 2023 :DD

ocenił(a) film na 10
gracjankogama1234

Nie, jeszcze będzie Auta 4.

2 część weszła do kin po 5 latach od pierwszej. 3 część weszła po 6 latach od drugiej. Tylko czekać aż w 2024 roku będą "Auta 4".

kamil-pawel

A co się stało z hudsonem? bo nawet Hudsona trener jeszcze żył w 3 odcinku a sam Hudson juz nie a tego nie wyjaśnili chyba?

w 4 odcinku chciałbym coś w stylu samochodów typu "Regera" "koenigsegg" są to najszybsze samochody na świecie i stara gwardia jak MC queen musielby się odnaleźć w śród nich i jakoś wygrywać

Mortemignis

Aktor który podkładał głos pod Hudsona nie żyje podobno

ocenił(a) film na 10
kamil-pawel

Pan zupełnie nie ma racji, wszystkie częśći są potrzebne.
Dzieci będą bardziej szczęśliwe.
Poza tym wszystkie częśći są potrzebne i ciekawe dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones