PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 940
ocen
7,2 10 1 36940
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Mianowicie - kontrakty i umowy ze sponsorami czy szefami, zwłaszcza z takimi, którzy wyciągnęli do nas pomocną dłoń w potrzebie, można olać lub wykręcić się z nich jakimś szwindlem w stylu - no niby koleżanka wygrała wyścig, ale ja tez tam jechałem więc spoko - nie jestem ci nic winien. Reszta oczywiście przyklaskuje twemu sprytowi.
Oczywiście szef, który dba o swoje inwestycje i śmie pracownikom wydawać polecenia to złamas skonczony i niech sobie rozwali ten głupi ryj.
Po drugie - jeśli zawodowy wyścigowiec chce sprawdzić jak szybko może jechać, powinien przeprowadzić testy na mokrym piasku. Logiczne

Po trzecie (w bajkach jak zawsze oczywiste) nie liczą się lata treningów, ciężkiej pracy, zawodowych przygotowań ani to, że akurat jesteś najlepiej przygotowany i w najlepszej formie. Nie. Liczy się to co masz w sercu i dobre chęci. Nawet jak jesteś pipą grającą w fife i raz w tygodniu kopiąca na W-Fie, to możesz w kazdej chwili wejść na boisko w meczu Juventus - Real Madryt i być najlepszym na boisku. Tak. Ponieważ wierzysz w swoje marzenia!
Tak samo tutaj najlepszy okazał się żółty samochodzik, bo uwierzył w siebie.
Oczywiście to tylko parę kąsków z ogólnego steku bzdur i spaczonego światopoglądu serwowanego między innymi najmłodszym.
Ciężko uwierzyć, że siedzieli nad tym Ci sami ludzie, którzy zrobili genialną serię Toy Story.
Docenić wypada świetną stronę graficzno- dźwiękową i właściwie byloby na tyle. Ta seria od początku mnie nie przekonywała, jedynka jeszcze jakoś uszła, dwójka leciała gdzies tam w tle, więc nie oceniam, bo nawet nie przyciągnęła mnie przed tv, natomiast trójka jest irytującą kupą.

air87

Dokładnie tak samo odebrałem ten film animowany. Pixar (z resztą Dreamworks też) już od dawna robi niestrawną papkę, która pop prostu wygląda trochę inaczej przy każdej kolejnej produkcji. Płytkie, familijne filmiki odbite od sztancy z banalnym, wręcz absurdalnym przesłaniem. I prawie w każdej produkcji obu tych wytwórni, ta sama kreska, mimika itp. Aż rzygać się chce. Nie umieją wymyślić czegoś nowego, albo zrobić jakiś film dla dorosłych? Jak zwykle zawsze się pewnie rozchodzi i forsę. Kiedyś ich podziwiałem i czekałem z niecierpliwością na nową animację, a teraz nie dobrze mi się robi jak oglądam ich twory, nad którymi mainstream pieje z zachwytu.

ocenił(a) film na 3
mikamves

Niestety jest to podobny przypadek jak z Transformers. Niby tyle głosów jest, jakie to idiotyczne produkcje, ale wciąż wychodzą nowe części i wciąż przynoszą furmankę złota. Jest popyt więc jest podaż. Po co ślęczeć nad ciekawą, wciągającą fabułą skoro można wincyj CGI posadzic i tępy naród to kupi...?

air87

Niestety, smutna prawda obecnych czasów. Po za tym ludzi jest coraz więcej, są coraz bardziej zamożni (więc jest kogo doić), mainstream wymagania ma niewielkie lub wręcz niskie, lubi powtarzalność, rozrywka kojarzona jest z bzdurnymi blockbusterami, na których myśleć nie wolno, to trzeba im dostarczyć odpowiednich produkcji, których łakną. A potem ludzie sypią dziesiątkami (po przeważnie tak Ci ludzi oceniają, podoba się:10, nie podoba:1) na przeciętne, czy wręcz mierne produkcje. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak pieją z zachwytu na przesłaniem i ponadczasowością obecnych amerykańskich, kinowych animacji. Jakie to mądre, jakie to genialne, jaka wspaniała animacja. Żyg....

ocenił(a) film na 5
air87

zgadzam si,e w 100% srary a ten złoty zamochodzik xD MISTRZOSTWO !!! JA DAŁEM 5 OSOBSICIE ;)

air87

Uważam, że twórcy jednocześnie chcieli jeszcze pociągnąć serię do przodu, a z drugiej strony zdali sobie sprawę jaką klapę zrobili kręcąc beznadziejną drugą część. Musieli jakoś naprawić wizerunek Carsów i nawrzucali pełno przesłodzonych, typowo Disneyowskich smaczków do filmu. Jako dzieciak, chyba nigdy bym nie grzebał, aż tak głęboko w sensie jaki chciała przekazać produkcja. Może u nas w Polsce jest inna jeszcze mentalność, natomiast w Ameryce obecnie jest kult kariery, feministek, ciężkiej pracy, gonieniem za marzeniami, pomimo brutalnej rzeczywistości. Zaraz po seansie od razu stwierdziłem, że skoro Cruz Ramirez wygrała wyścig i pokazała chłopom, że baba też może coś osiągnąć - to już niezłe jaja się dzieją w studiu Disneya. Mimo to produkcja zachowała klimat jedynki, pokazała upadek głównego bohatera i że jego ego może sobie wsadzić, skoro stoi w miejscu a technologia idzie do przodu. Wspomnienie Wójta i powrót do korzeni jego sukcesu i poznanie skrywanej przez jego miłości do talentu Zygzaka, również wiele dała plusów do ostatecznej, mojej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones