PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 270
ocen
7,1 10 1 135270
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Dla mnie bomba!!

ocenił(a) film na 10

Film jest naprawdę kapitalny. Jest w nim wiele humoru i to takiego, którego dzieci raczej nie skojarzą, jak np ojciec redaktor(wiadomo do kogo aluzja), stożki Sally, reporterka Turbicka, przedostatnia rymowanka Złomka...Jednym słowem jest wszystko to co czyni tą baję jedną z lepszych w ostanim czasie. Oczywiście znalazło się kilka typowych dla Disney'a wtrąceń, ale już do tego przywykłem, więc mnie to nie raziło. Świetna muzyka(zwłaszcza podczas pierwszego wyścigu) i teraz największa zaleta...animacja. Pixar poraz kolejny przeszedł samego siebie. Wszystko wygląda tak świetnie i dopracowane do najmniejszego szczegółu, że ten film można właściwie oglądać patrząc tylko na tło. DreamWorks ze swoimi Shrekami może się schować. W 'Finding Nemo' było naprawdę rewelacyjnie z animacją, ale teraz jest jeszcze lepiej. Brawo Disney! Brawo Pixar! Gorąco polecam. Dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 10
Kristofer

podpisuje sie pod tym rekami i nogami!!!!

ocenił(a) film na 10
KaRaSL

:D :D Jeszcze fajne było jak po napisach były te sceny z przerobionych bajek Pixara...'Auto Story', 'Motory i Spółka', 'Dawno temu w Trasie'. Naprawdę kapitalne!!

ocenił(a) film na 10
Kristofer

a czekaliscie do konca filmu?? po napisach byl filmik. ze jechali gdzies po szutrze ci turyści i tam chwile gadali i potem taki mini garbus leciał.

ocenił(a) film na 10
efcek

Też to widziałem...Ta mucha mnie rozwaliła totalnie...Taki fajny zmieszany wzrok miała jak niby w szybę się uderzyła =]

ocenił(a) film na 9
Kristofer

Pod względem animacji mistrzostwo świata. Pod względem fabuły również znakomicie. muzyka świetna i tak jak Kristofer wspomniał jest dużo żartów, które raczej rodzice zrozumieją niż ich pociechy. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones