PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 228
ocen
7,1 10 1 135228
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Według mnie takiej nie ma, bo jest wiele fajnych, ale pomyślałem, że chcielibyście o tym pogadać, jeśli miałbym podobać swoją ulubioną to napewno to będzie numer z tatuażem sally, to jak złomek się szczaił, że zygzak wcale nie odjechał bez porzegnania, to jak zigzak posłuchał rady wójta i jak głupi zkręcił w prawo wpokowujac się znowu w kaktusy hmm mam eszcze wiele scen, ale nie ma czasu w tej chwili wymieniać.

Napewno podobał mi się karambol na początku filmu, ale to tylko wizualnie, chociaż był tam jeden fajny moment, jak dwa samochody stały na przeciwko siebie i myślały, że to juz koniec a tu nagle w jednego łup i zaraz w drugiego. Fajny też był pokaz umiejętności wójta jak sam na tym toże jechał.

michal9o90

Moje ulubione sceny?
Hm. Na pewno wszystkie z wyścigów. Cóż innego może powiedzieć fanka F1?
Efekty wizulane, aniamacja, cudowny dźwięk silników - czego można chcieć więcej? ^^.

Wampiratka

Zapomniałam jeszcze o kochanych traktorach. Scena na polu była bardzo fajna;)

ocenił(a) film na 9
Wampiratka

a no fakt, te traktory to śmieszne, właściwie to to mnei trochę zaskoczyło, dlaczego wszystkie samochody gadają a traktory uznali za bydło, ale cóż, nawet fajny pomysł.

michal9o90

Dla mnie najśmieszniejszą scena w filmie było wtedy gdy zygzak pochwalił się "naprawioną drogą" przed mieszkańcami miasteczka w którym naprawiał drogę.A ich miny były jeszcze lepsze niż droga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones