PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 223
oceny
7,1 10 1 135223
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Czytałam sobie ciekawostki i tak się zastanawiałam... dlaczego film został tak zmieniony od początkowego "planu" związanego z Route 66 chociaż i tak jest dosyć dużo związany.

* Tytuł miał być "Route 66"
*Miało to być o elektrycznym samochodzie..
*Miasteczko też jest związane z 66- " Formacja skalna za miasteczkiem Chłodnica Górska przypomina Ranczo Kadilaków (ang. Cadillac Ranch). Ranczo Kadilaków jest artystyczną wystawą przedstaiwającą 10 kadilaków zakopanych do połowy na linia miasta Amarillo w Teksasie, położonego niedalego miejsca, w którym biegła kiedyś autostrada 66.


Wiem że w wielu filmach tak jest ale ten jest wyjątkowy ;)


"W ramach przygotowań do rozpoczęcia produkcji filmu członkowie ekipy filmowej ( reżyser John Lasseter, Joe Ranft, producentka Darla Anderson oraz scenografowie) odbyli dziewięciodniową podróż po Route 66. Za przewodnika mieli Michaela Wallisa, pasjonata i miłośnika słynnej "sześdziesiątki szóstki", który opowiedział im całą historię "Matki Dróg", jak jest nazywana."

Chcielibyście odbyć taką podróż "sześćdziesiątką szóstką" ...?

iza_25

ja wolałbym odbyć podróż przez międzynarodową 60

ocenił(a) film na 9
rpd0

oczywiście, że tak od lat o tym marzę, od kiedy przyjechał wójek ze stanów i opowiadał mi o tej drodze od tamtej pory o tym marze. Chciałbym sobie tak po prostu zasiąść za kierownicą najlepiej jakiegoś kadilaka i jechać jechać z dobrą muzyką z 90 lat, wiatr we włosach i niezmierzona dal wokół mnie itd itd.


A co do tego miasteczka to chodzi dokładnie o peach springs, które w filmie zostało zamienione na Radiator Springs. Właściwie film przysłużył się miasteczku, bo wzrosło zainteresowanie nim po tym filmie.

ocenił(a) film na 9
michal9o90

tutaj masz większość, rzezcy które są w tym miasteczku podobne z rzeczami w filmie.

http://rwarn17588.wordpress.com/2006/06/09/a-route-66-guide-to-the-cars-movie/

michal9o90

I w zasadzie chyba wzrosło, nie..?



;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones