PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 223
oceny
7,1 10 1 135223
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

obawiam sie ze koncza im sie pomysly... filmy/bajki o samochodach to w moim przekonaniu ostatecznosc :(

ahcynk

Obejrzę ten film ze względu na to, że wśró dubbingowców będzie :D:D:D Pawełe Małąszyński

ocenił(a) film na 9
Kreseczka

Oglądałem tą bajkę.Ale tylko pierwsze 10 minut i wyłączyłem.Głupia,beznadziejna zrobiona dla kasy.Nie dorównuje takim kultowym hitom Disneya jak Toy story czy Gdzie jest nemo itp.Ten kicz zasługuję na ocenę 1/10
Fabuły zero,dialogi kiepskie.Totalny kicz .

ocenił(a) film na 7
kevinek

W ''Autach'' tek jest?

ocenił(a) film na 7
kevinek

Miało być ''tak''.

ocenił(a) film na 10
kevinek

Totalny ignorant, haha obejrzałeś pierwsze 10 min i wyłączyłeś? Musiałeś być bardzo źle nastawiony na tą bajkę. Gdybyś obejrzał do końca zobaczyłbyś, że wszystko co powiedziałeś nie jest prawdą. Ten film ma bardzo wiele do zaoferowania. I osobiście go uwielbiam. Co do uszanowania czyjegoś zdania... Czyjeś zdanie o filmie, którego obejrzał tylko 10 min jest dla mnie warte tylko co nic, no bo ludzie... jak można oceniać film po 10 min?!

ahcynk

Dlaczego? Otacza nas coraz więcej maszyn, dzieciaki widzą samochód częściej, niż krowę na łące; nawet zwierzątka w dziecinnym pokoju stają się interaktywne. Reżyserzy robią filmy o tym, co jest aktualne.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Oj bo to bajeczka dla dzieci.I ona im robi z mózgu budyń.Jak byś chciał wiedzieć Auta powstały przez przypadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones