PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602836}

Autostrada

Che sau
5,0 623
oceny
5,0 10 1 623
Autostrada
powrót do forum filmu Autostrada

Gdyby Ten film wyszedł w latach 90 to nissan 300zx byłby perełką jak z Killera, ale że nie wydaje się produkcją nawet trochę stylizowaną na te lata i jednak to dzieło z 2012 gdzie szybcy i wściekli ewoluowali do chmur a fury ze zwykłych hond i Supr zmieniły się w coś co fan czterech kółek ciężko rozróżnia to o co chodzi że kolory, auta a nawet gra jest STARA ---Budżet chyba stanowił o czymś co nie do końca wyszło a że ten Nissan (mowa o końcowych scenach ) nawet się nie rozbija tylko stoi z otwartymi drzwiami świadczy o robocie czegoś za kieszonkowe --- Ostatnio Azja robi tak niezłe filmy że trzeba zganić tę Produkcję a łapanie auta w parkingu poprzez przeciskanie zamiast przestrzelić koła jest lekkim absurdem, jak przy akcji na parkingu --- no jakoś lipy nie było tylko data 2012 każe się doczepić i uczciwie nazwać go średniakiem ... .. .

PabloPS

Może "Nissan 300zx byłby perełką jak z Killera" gdyby został on użyty w filmie "Autostrada",niestety "czary charakter" w końcówce porusza się Nissanem Skyline GT-R R33...

ocenił(a) film na 5
Miguel_Cortez

Gdyby zagrał w filmie ....... Nissan 300zx - -npCZERWONY

Garaż jedna z ost akcji po śmierci partnera ....
możesz podejrzeć na cda kropka pl jako : Autostrada (2012) Lektor PL

np czas : 1:08:50
zgodzisz się że Skyline GT-R R33 ma okrągłe z tyłu światła a z przodu się nie podnoszą jak np w 300zx
1:10:25 -światła się podnoszą
1:10:50 tył auta -- podjeżdża pod gościa z teczką ma podłużne światła
1:11:40 palenie gumy przód fury

Na tyle co się znam to 300zx został użyty w filmie Autostrada - Che sau - Motorway 2012

PabloPS

Mój błąd,zgadza się to 300zx,jednak był tak krótko na ekranie że nawet nie zwróciłem uwagi,ale:

1:10:25 - światła się nie podnoszą tylko zapalają 300zx nie posiada podnoszonych świateł
1:13:25 - przestępcy siedzą już w R33 gotowi do finałowej ucieczki

ocenił(a) film na 5
Miguel_Cortez

tak zapalają nie podnoszą, chcąc być dokładnym i spisując Ci czas filmu błędnie mi coś utkwiło -- ale 300zx ma tak maskę i klosze pod kątem że zapalając w ciemności w tym filmie wyszedł efekt jakby wyłaziły.. a się po prostu zapaliły


wiem skąd pomyłka --- jak napisałeś o r33 to patrzyłem na różnice i wyskoczył mi tez 300zx z 1984 który akurat miał podnoszone lampy i stąd z lampami mi się na szybko pomyliło zwłaszcza że ja film oglądałem w Lutym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones