PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602836}

Autostrada

Che sau
5,0 623
oceny
5,0 10 1 623
Autostrada
powrót do forum filmu Autostrada

Scenariusz idiotyczny. Bohaterowie sztuczni. Realizacja średnia minus. Poscigi liche.
Genralnie ma sie wrazenie, ze film ten jest masowka zrobiona na odczep sie.

MakoR

aufi wyciągające na drodze miejskiej 240 - hit!

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Co dziwnego w Audi ktore wyciaga 240km/h?
Jak dla mnie film irytujaco slaby, na poczatku ciezko sie polapac, pozniej zmienia sie jak w kalejdoskopie. Liczyłem na wartką akcje, ciekawą fabułę i dobre, niekomputerowe pościgi - niestety nic z tego!
W filmie masa kontrowersyjnych rzeczy, partner głównego bohatera prowadzi pościg Toyota Camry (?), a po uderzeniu w betonowy blok zamienia sie w zielone Audi A4. Czarne A4 2.8 z finalowego poscigu przez pół filmu jest ośką, a kręciu w tunelu w miejscu jak tylnonapędowy skyline, by przy wypadku stać się Mazda 3.
Nie wiem o co chodzi w tym filmie? Szkoda im rozbić A4 z 95-98 roku?
Niestety totalny smietnik, zero ciągłości, film z 2012 roku, realia z 95.

Kune

audi wyciągające 240 - rzeczywiście nic dziwnego. ale audi wyciągające w mieście 240, to trochę traktowanie widza jak idioty

ocenił(a) film na 8
Kune

Wydaje mi sie iz jest to film niskobudzetowy, a pozmieniane auta (zmian jest wiecej), maja cel obnizenia kosztow, w koncu nie kazdego stac na rozbijanie dziesiatek wozow jak to sie dzieje w amerykanskich produkcjach.

ocenił(a) film na 4
MakoR

no masowka jak sie patrzy... zobaczyc i zapomniec... ale nie wiem czy u nas w kraju zrobiliby lepszy film niz w takim honkongu...

ocenił(a) film na 5
BROWAR_2

U nas to drogi by na to nie pozwoliły,hehe. ;-D

ocenił(a) film na 4
skibaa10

tez fakt :D

ocenił(a) film na 5
BROWAR_2

Dziura za dziurą i koleiny. ;-) Musieliby mieć solidne resory i podwozie, by wytrzymały skoki po polskich dziurach. :-D

ocenił(a) film na 7
MakoR

Generalnie mam wrażenie, że w każdym zarzucie mylisz się mocno...
Film nie rewelacja, ale na pewno dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones