PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558178}

Avatar: Istota wody

Avatar: The Way of Water
7,2 80 887
ocen
7,2 10 1 80887
6,0 46
ocen krytyków
Avatar: Istota wody
powrót do forum filmu Avatar: Istota wody

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego ten Pan jest w obsadzie skoro pod koniec pierwszej części dostał dwie strzały od Neytiri niemalże prosto w serce? Mam nadzieje, że nie zrobią z niego zombie :)
I jeszcze jakby ktoś miał jako taki zarys fabuły 2 części będę wdzięczny :)

mariusz110896k

Ja tak sobie gdybam, że jeśli nie jest to pomyłka, to pójdą w kierunku rozwiązania z Final Fantasy VII. Skoro życie każdej istoty jest jedynie pożyczką i musi zostać zwrócone, to każde istnienie jest wchłaniane z powrotem wraz ze świadomością. Silna świadomość nie rozmyje się w strumieniu dusz/danych/energii i będzie w stanie powrócić. I taki sposobem narodzi się niebieski Lang. Ale to tylko moje gdybanie.

Sawpel

Druga część miała być prequelem chyba

ocenił(a) film na 10
mariusz110896k

Widze Mariusz ze skonczyles ogladac Avatara na polsacie xd

mariusz110896k

Pułkownik Quatrich powraca do życia jako Dreadnought, aby wytłuc wszystkie kosmiczne elfy.

jporuba

Raczek kosmicznych indian jak dla mnie,ale kto woli

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mariusz110896k

Jak się też stało, że Weaver (Grace) jest w obsadzie? Jak wszyscy dobrze pamiętamy została postrzelona i później umarła (z powodu wykrwawienia). Może jak mówisz będą zombie? Albo nowymi Na'vi ?

Są pytania i nie ma odpowiedzi.....

Dinomysia

Bo 2ka będzie się działa przed wydarzeniami z 1ki.

peterson78

Mówisz...

mariusz110896k

Może będzie w retrospekcjach.

mariusz110896k

Postać Langa jest w galerii. Jak się przypatrzysz to poznasz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones