PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690113}
6 956
chce zobaczyć
Avatar 4
powrót do forum filmu Avatar 4

Miały być łącznie 3 części a nie 4!
To się nazywa biznes Camerona. Nakręci jednoczenśnie aż 3 kolejne części, zawdzięczając sukces efektom a nie scenariuszowi. Masa ludzi to kupi i za każdą część kolejne miliardy dolarów!
Podziwiam Camerona jak potrafi zarobić na prostej publice...

Alex_Tyler

cameron diaz

Giveraa34

James Cameron.

__Cleo Sertortii13

wiem. nie jestem tępy.

__Cleo Sertortii13

Myślałam, że to gra słowna. nie poprawiałam cię.

__Cleo Sertortii13

James Diaz...?

__Cleo Sertortii13

Darude Sandstorm

Giveraa34

Nawet gdyby to on pisał/a o męskiej wersji.

filmowy_laufer

on/ona *

Alex_Tyler

Ja się zastanawiam, po co wgl tworzy się na filmwebie takie
strony...przecie to dopiero w 2018, ludzie złoci. Może lepiej
by się zajeli filmami, które można już obejrzeć, a tutaj ich brak.

GodWhore

bo to jest FW i gimbaza która zatraciła się w pustce avatara zgłasza takie "strony"

GodWhore

Boża k*rwa? Serio? :P

Alex_Tyler

A kto w ogóle zaznaczył ten wątek jako "spojler"? że niby zawiera treści zdradzające fabułę? :)

Alex_Tyler

ja tam nie widzę problemu, mnie świat Pandory oczarował tak jak świat Tolkiena. Nic tylko czekać :3

Alex_Tyler

Potrafi zarobić to co mu żałujesz, nie lubię ludzi, którzy nie zostawiają na filmie suchej nitki tylko dlatego, że nie niesie ze sobą żadnego przesłania i jest najzwyczajniej prosty i rozrywkowy. Nie karzy chce czegoś więcej, nie każdy chce tego 24/7. Oceniajmy filmy raczej wedle kategorii do jakiej film się zalicza, a skoro nie pretenduje nawet do niesienia mądrości to skąd krytyka, że brak jej tam ? Nie można krzyczeć na murarza, że jego list do żony to estetyczna breja pod względem formy poetyckiej.... .

emilskierniewice

Avatar to film prosty i bez przesłania? o.O

don_indyk

Tak.

Alex_Tyler

A Ty mu zazdrościsz bo facet ma głowę na karku i wie jak zrobić kasę. Do tego jego filmy sprawiają ludziom przyjemność. A Twoje osiągnięcia? Masz jakieś? Wkurzają mnie ludzie co tylko potrafią narzekać.

asin_5

w pełni cię popieram

Alex_Tyler

Teraz będzie 5 części -.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones