PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 785
ocen
8,1 10 1 201785
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

ON WRÓCIŁ

ocenił(a) film na 10

CHWAŁA CI MARVEL ZA POWRÓT RED SKULLA
( i Thora, który jest moim nowym bogiem)

ocenił(a) film na 10
COLEWORLD_type

Mam nadzieje że pojawi się w następnej części i spotka się z kapitanem, to by było coś pięknego :D
PS wydawało mi się czy czacha jest teraz szary ?

ocenił(a) film na 9
Dimetro

Szary czyli?

ocenił(a) film na 10
Fir3storm

Nie czerwony ;)

użytkownik usunięty
Dimetro

Chyba musiałem to przeoczyć. W którym momencie się Red Skull pojawił :O??

ocenił(a) film na 9

Na tej planecie, gdzie był Kamień Duszy. On prowadził Thanosa i Gamorę nad to urwisko.

użytkownik usunięty
Atmospherate

Czyli ten koleś który sam siebie określił jako "przeklętego wiedzą"? (czy jakoś tak)?

ocenił(a) film na 9

Najpierw pojawił się jako lewitująca czarna postać, trochę taki Dementor, a później normalnie stanął na ziemi i odsłonił czerwoną twarz. A co do przeklętego wiedzą - kurcze, wróciłem pół godziny temu z seansu, ale mam wrażenie, że to Thanos do Starka powiedział o byciu przeklętym wiedzą. Po tym, jak Stark się zapytał, skąd Thanos go zna. Ale może coś mi się pokićkało.

ocenił(a) film na 9
Atmospherate

Nie, Thanos do Starka powiedział tylko tyle że "on jest jedynym który ma wiedzę pozwalającą zaprowadzić ład we wszechświecie, lub jedynym który coś stara się zrobić" a Red Skull powiedział Thanosowi że on jest przeklęty wiedzą i Thanos za nią zapłaci wielką ceną

ocenił(a) film na 9
Tester_Komorki

Thanosa powiedział to do Gamory jak byli na statku.

ocenił(a) film na 9
Atmospherate

Dobrze zapamietałeś. To chodzilo o to, że oni obydwaj patrzą na świat szerzej niż reszta i przez to nie są do końca zrozumieni.

ocenił(a) film na 9

On musiał prowadzić przybyszów do skarbu którego sam nie mógł posiąść i to było jego przekleństwo. Tylko tyle i aż tyle, bo on był więźniem na tej planecie. Jestem ciekawy czy za wykonanie swojego zadania został uwolniony.

Hahahaha...... O ja yebię!!!!!

ocenił(a) film na 9
Dimetro

Ja widziałem czerwony - oglądałem w 2D.

COLEWORLD_type

RED Skull to było mega zaskoczenie , no normalnie wiedziałem że on żyje oby jeszcze się spotkał z kapitanem !! :)

COLEWORLD_type

Mi akurat niespecjalnie spodobało się to co zrobili z jego postacią. Wszechwiedząca istota pilnująca kamienia nieskończoności na jakiejś planecie jakoś niespecjalnie pasuje mi do Red Skulla z komiksów... Ale fajnie że chociaż pokazali co się z nim stało. W pierwszym Kapitanie Ameryce było widać jak po wzięciu tesseractu znika w słupie światła. Wtedy jeszcze nie bardzo było wiadomo co się z nim stało, ale po pierwszym filmie Thor było już wiadomo że taki słup światła powstaje, gdy ktoś jest przenoszony w inne miejsce... Do tej pory nie było wiadomo gdzie, więc fajnie że to wyjaśnili.

Ciekawe że chociaż nie gra go już Hugo Weaving, to głos postaci zmodyfikowali tak żeby do niego pasował.

ocenił(a) film na 10
Ancient_Behemoth

A w dubbingu zachowali głos Czachy z pierwszego Kapitana .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones