PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 890
ocen
8,1 10 1 201890
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Strażnicy galaktyki w najnowszych Avengersach ! Serio ? To będzie Epickie :-)

ocenił(a) film na 10
lukasz_sz81

Bedzie

ocenił(a) film na 10
lukasz_sz81

Wiadomo juz dawno że będą, tak samo Ant-Man i Wasp

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Te postacie to słabizna

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Moje przewidywania

Avengers Infinity War dobry film
Ant Man i Wasp gniot
Captain Marvel bardzo dobry
Avengers 4 dobry film
spider man homecoming 2 gniot

ocenił(a) film na 10
Yoda_MistrzJedi

nikogo to nie obchodzi

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

chciałeś powiedzieć ciebie nie obchodzi :)

ocenił(a) film na 10
Yoda_MistrzJedi

Raczej jednak nikogo bo o ile jakieś przewidywania do Infinity War i Ant-Man and The Wasp można mieć po trailerach to pozostałe filmy wyrokujesz bez najmniejszych podstaw.

lukasz_sz81

Wiadomo było ,że kiedyś do tego musiało dojść , w sumie to będę oglądał powtórkę z rozgrywki bo w animowanych Avengers Zjednoczeni jest podobnie lecz z jedną różnicą, tam Avengersi muszą chronić kamieni przed Thanosem a tak naprawdę te kamienie zawierają w sobie moc która cię przyciąga w skutek tego Czarna Wdowa była najlepiej wytrenowana żeby im się oprzeć ale nie dość:(

ocenił(a) film na 6
lukasz_sz81

Oj będzie

ocenił(a) film na 8
lukasz_sz81

Nawet i ja stwierdziłem że warto to obejrzeć.

lukasz_sz81

Oj nie wiem... Po GotG vol 2. i ich gimbazjalnym humorze nie zapowiada się to zbyt ciekawie...

lukasz_sz81

podziękujcie Stanowi Lee

lukasz_sz81

Bez sensu byo ich dodawaniew roumiem z eniektore postacie mozna zlaczyc jak sa w tych smaych zcasach ujete itp . Ale straznicy galaktyki byly w czasach gdzie zeimia byla w duzo duzo dalszej przyszlosci calkiem inaczej wygldadala ziemia i w tracacc ich do avengersow gdzie czasy sa inne to jest bez sensu calkowicie. Nieraz oni w ogole nie mysla co pasuje a co nie zeby polaczyc.

ocenił(a) film na 6
matpum

Bożesz jakie pismo... do szkoły wracaj

Yoda_MistrzJedi

To tylko poprzekrecane literki wina klawiatury a nie wykrztalcenia wiec nie obrazaj innych. Po drugie to jest internet i nie musze pisac ą czy ł itp tylko jak mi sie podoba.

matpum

A o czymś takim jak interpunkcja słyszałeś?

Rakkub

Slyszalem slyszalem i to nie jest roznowa na temat.

ocenił(a) film na 6
matpum

Musisz pisać, to że to jest internet nie ma nic do rzeczy, trzeba szanować swoich rozmówców.

Yoda_MistrzJedi

Nic nie musze jak bys chcial wiedziec. Internet sam taki jest ze malo w nim poprawnosci. Jask bys ne zauwazyl sa duzo duzo gorsze teskty innych osob, gdzie sa takie bedy ortograficzne ze glowa mala. Jak i rozne dziwne wyrazy wiec moj teskt to maly pikus wiec sie nie czepiaj naprawde. Moe jestes nauczycelem albo masz fobie na tym punkcie bo mi nie przeszkadza jak to pisze dopuki rozumiem co napisal i nie czepiam sie. Co kogo obchodzi to tamta osoba bedzie miala problem z zyciu jak np napisze jakis dokument z takimi bledami.

ocenił(a) film na 6
matpum

"dopuki" Wez się nie ośmieszaj...

ocenił(a) film na 10
matpum

To nie była Ziemia

Fistaszek_16

Chyba bede musial jeszcze raz obejrzec staznikow galaktyki bo naprawe mi sie wydawalo ze to miala byc ziemia. Fakt byla wzmianka ze to planeta xandar przyznaje ci racje i zmienia to calkiem postac rzeczy.

ocenił(a) film na 10
matpum

Poza tym na początku była scenka na ziemi jak młody Star-Lord jest zabierany przez statek kosmiczny i był podany rok 198? a potem przeskok i napis 20-kilka lat póżniej

Fistaszek_16

Powtorze ponownie ze dawno nie widzialem i mialem takie skojarzenie ze byla ziemia na poczatku wlasnie w tym chyba 1988 roku i potem ta przyszlosc i to mnie zmylilo ze to tez ziemia byla. Ale jz wszysko jest jasne teraz.

ocenił(a) film na 10
lukasz_sz81

Zna ktoś tytuł piosenki ze statku strażników galaktyki z pierwszej sceny kiedy pojawiają sie na ekranie?

Kolorowy_1000000

Elton John- Rocket man, tak mi się od razu skojarzyło :)

ocenił(a) film na 10
Kolorowy_1000000

Detroit Spinners-Rubberband Man

ocenił(a) film na 9
lukasz_sz81

Mi strasznie się podobała scena walki między Strażnikami a Avengersami na Titanie, zanim doszli do tego, że są po tej samej stronie :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones