PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 509
ocen
7,5 10 1 327509
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Film można spokojnie skrócić do 90 minut, dzięki temu uniknęłoby się kilkudziesięciu minut nudnych zapchajdziur, w czasie których jest masa bezsensownych scen, a bohaterowie opowiadają tylko jakieś brednie (sceny z Lokim to po prostu spód dna, główny zły zachowujący się jak 12nastoletni zbuntowany jełop, na dodatek wygłaszający teksty, od których można dostać rozwolnienia). W takiej formie film jest po prostu męczący, jak już mam oglądać jakiś odmóżdżający akcyjniak o superbohaterach ratujących świat przed jakimiś idiotami cierpiącymi na manię zniewalania, to niech będzie w miarę krótki, ale przynajmniej soczysty, a nie dopchany sucharami.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

Po to żeby wszystkie wątki wyjaśnić, proste

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Nie rozśmieszaj mnie, dzieciaku.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

A czy ja Cię obraziłem, czy napisałem coś dziwnego? Po co to "dziaciaku" ? Mam 26 lat tak poza tym

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Serio? Twoja ocena 10/10 mnie zmyliła.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

wszystkie filmy Marvela należą do tego samego universum więc te twoje "brednie" to bardzo potrzebne wątki, a szczególnie dla oddanego fana, który cieszy się z każdej "nudnej zapchajdziury"

ocenił(a) film na 5
invisible__kid

Ale dla człowieka, który nie jest ,,oddanym fanem" to jest po prostu stek bzdur, a to dla filmu typowo rozrywkowego grzech niewybaczalny, bo powinien on być w miarę spójną całością, a nie zbiorem wątków nie wiadomo skąd.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

dla mnie jest on zbiorem wątków wiadomo skąd.
są gusta i guściki

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Wg mnie jest spójny, mimo że nie oglądałam wszystkich produkcji z tego universum. Fabuła nie jest tam zagmatwana :)

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Masz racje. Ja dodalbym wiecej fabuly, skrocil dialogi i te 40-sto minutowe walki. Krotko i konkretnie. Byloby duzo ciekawiej. A tak to wszystko sie dluzy jak msza swiateczna. Gadaja piec minut i tak naprawde nie mowia nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones