PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762347}
4,8 896
ocen
4,8 10 1 896
Await Further Instructions
powrót do forum filmu Await Further Instructions

Świetne przedstawienie dzisiejszego świata - wiarę w to co mówią w telewizorze m.in o bezpieczeństwie szczepionek albo terroryzmie uchodźców.Zdecydowanie warty obejrzenia choćby dla kilku scen - tego z próbą wyłączenia telewizora by zakończyć jego wpływ i ten tekst "nie wolno wyłączyć", śmierci dziadka po szczepieniu przecież bezpieczną i sterylną szczepionką, odizolowaniu Hinduskiej dziewczyny tylko ze względu na pochodzenie, modlitwa do telewizora czy końcowej sceny dziecka który pierwsze co widzi po urodzeniu to telewizor mówiący "czcij mnie".Tak ów demon z mackami miał wizualnie przedstawić prawdziwego wroga tego filmu... telewizję ale tak jak w tytule. FIlm nie zrozumie ten kto pierwsze co robi kiedy przychodzi z pracy czy kościoła to włącza telewizor dla całej reszty film będzie bardzo dobry.Ja daję 8/10

ocenił(a) film na 8
gryzzli87

Komentarz lewaka...

Arkadiusz_Rybak

komentarz celny co do telewizji ale lewackoscia mi tez zasmierdzialo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gryzzli87

Zastanawiam się skąd na filmwebie tyle prawicowego wysrywu? Co jakiś post na temat zdawałoby się daleki od polityki, to zaraz zjawiają się prawicowe płaczki utyskujące na brak zrozumienia we współczesnym świecie. Lewicowych płaczek jakoś nie widać.

Kostaw

cóż, świat jest lewacki więc 95% ludzi czuje się w nim jak ryba w wodzie. pozostali stoją z boku, przyglądają i zadają pytanie WTF. Od dawna z tym już nie walczę odkąd zrozumiałem, że "nie należy wyciągać ryby z wody".

dzesio

W Polsce jest prawicowy rząd, we Włoszech na Węgrzech w Turcji i na bliskim wschodzie również, więc nawet gdybyś chciał zaczarować rzeczywistość to te 95% mija się po prostu z faktami.

Piotr_Kostav

"prawicowy"... hihihi wiara w boga nie czyni prawicowca. tak to jest gdy rozum trzyma się w telewizorze

Piotr_Kostav

Prawicowy rząd powiadasz...Prawicowy to on jest tylko z nazwy, a w rzeczywistości idzie za rączkę z lewakami.

ocenił(a) film na 4
dzesio

na świecie nie ma 95% lewaków. większość świata to prawakoidy i konserwy. a niektóre media to ostatnie co chroni nas jeszcze przed totalną nazyfikacją ludzkości i wiarą w antynaukę. niektóre, bo z tym też jest różnie. np w rosji cała telewizja jest prawacka. w polsce tvp..

Kostaw

Głupcy zawsze są najgłośniejsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones