PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762347}
4,8 898
ocen
4,8 10 1 898
Await Further Instructions
powrót do forum filmu Await Further Instructions

Z tego co widzę film miał premierę niedawno, a nie w 2016 wg. FB. Swoją drogą Rotten i Imdb daje całkiem spoko opinię więc dam temu szansę. (Oceny na FB można jedynie pominąć. Zresztą jak zawsze).

Sharimsejn

Widziałeś już może? Warto?

ocenił(a) film na 1
Andurion

Właśnie skończyłem.Film jest naprawdę nieporozumieniem.Po 40 minutach zacząłem przewijać bo miałem już dość ciągłej bezsensownej przemocy i mega irytujących ludzi,aż ma sie ochotę samemu przywalić im po pysku :D Niby są rodziną a torturują się nawzajem i próbują pozabijać.Same absurdy i brak jakiekolwiek wyjaśnienia czym jest ta czerń i generalnie o co chodzi i po co kazali im robić to co kazali.

Here Are The Instructions - Go Watch Something Else

ocenił(a) film na 2
Andurion

Niskobudżetówka z moim ulubionym elementem - irracjonalnym zachowaniem bohaterów w momencie zagrożenia.

fyrk

Bardzo dziękuję za odzew. Raczej zaoszczędzę czas, jeśli daruje sobie tą pozycje.

ocenił(a) film na 2
Andurion

Proszę bardzo. Jeśli szanujesz swój czas, to poszukaj innej pozycji, bądź obejrzyj jakiś klasyk ponownie :)

ocenił(a) film na 7
Andurion

proponuję obsikać opinie i oceny z FW i sprawdzić samemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones