PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123688}

Azumi 2: Miłość albo śmierć

Azumi 2: Death or Love
6,8 3 191
ocen
6,8 10 1 3191
Azumi 2: Miłość albo śmierć
powrót do forum filmu Azumi 2: Miłość albo śmierć

Super !!

ocenił(a) film na 10

No oczywiście oceniam po 1 i 2cz. Nie kupilabym obydwoch tych filmow bez względu na Aya'e Ueto :D:D:D Jedynie sluchalam jej muzyki i ogolnie fajnie jak jakas japonska piosenkarka wsytepuje w takich filmach czy jakis inny znay piosenkarz bo sie milo oglada :D
Film bardzo mi się spodobal chociaz trwal krotki ogladajac go mialo sie wrazenie,ze jest dluzszy :D no moze dla mnie tak sie wciagnelam..Shun Iguri,Yuma ishigaki taki slodziaki :*:*:* Chiaki Kuriyama i ci inni aktorzy ! super obsada co tez sprawia,ze film sie fajnie oglada :D
Tylko jestem troszke zawiedziona,ze nie bylo takich scen milosnych w 2 scen milosnych z Aya i Shun'em :D:D:D
Chociaz nie lubie samurajskich filmow ten jest jeden z wyjatkow ^^
Oczywiscie polecam go !! no ale z tego co widać polakom niezbyt przypadl do gustu bo sie spodziewali wiecej akcji >.< no ale mysle,ze byl bardziej robiony film z mysla o japoczykach bo oni odbieraja inaczej takie rzeczy ^^ bardziej emocjonalnie .. chociaz nie jestem japonka bardzo spodobal mi sie ten film bo kocham wszystko co japonskie,jezyk kulture,muzyke,jedzenie oraz interesuje sie kultura Azji wiec zawsze fajnie zobaczyc taki film ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones