PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123688}

Azumi 2: Miłość albo śmierć

Azumi 2: Death or Love
6,8 3 188
ocen
6,8 10 1 3188
Azumi 2: Miłość albo śmierć
powrót do forum filmu Azumi 2: Miłość albo śmierć

Taki mały dylemat

ocenił(a) film na 5

Film jak na kino azjatyckie do przełknięcia dla europejczyka, ale.... te wodotryski mogliby sobie darować, psują ten film pchając go w stronę groteski. Jednak zaskakujące jest to, że spodziewałem się bezmyślnego cięcia/rżnięcia a dostałem ekstra bonus w postaci przesłania i to nie byle jakiego. W mojej ocenie 2 pod tym względem zostawia 1 daleko w tyle. Jeśli kogoś nie drażnią pewne typowo azjatyckie przesadne efekty to ten film warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
on-off

wodotryski? Masz na myśli sikanie krwią ^^ ? No wiesz, ciekawam jest na jakiej podstawie wciskasz to w groteskę, skąd możesz wiedzieć jak to wygląda (bo podejrzewam że raczej nigdy nikogo nie zabiłeś - i tak naprawdę nie sądzę żeby ktokolwiek z nas lub twórców filmu to wiedział, o ile nie jest jakimś psychopatycznym mordercą :P), zasadniczo krew płynie w tętnicach pod dużym ciśnieniem i myślę że taki wytrysk byłby właściwy po jej przecięciu. Czytałam gdzieś nawet taką historię że ktoś komuś podciął gardło i krew była nawet na suficie i na szybach po drugiej stronie pokoju. Brrr, z jednej strony zastanawiające, ale z drugiej, wole tego nie sprawdzać :P

ocenił(a) film na 7
gosikulka

chciałam to usunąć, ale się nie da. Lol, może bym najpierw film obejrzała a potem się wypowiadała. tego nie było, baj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones