PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123688}

Azumi 2: Miłość albo śmierć

Azumi 2: Death or Love
6,8 3 190
ocen
6,8 10 1 3190
Azumi 2: Miłość albo śmierć
powrót do forum filmu Azumi 2: Miłość albo śmierć

pierwsza część bardzo mi się podobała,dlatego też sięgnęłam po kolejną - liczyłam na równie dobry film,ale przeceniłam zdolności ekipy filmowej,po pierwsze dialogi niepasujący do całości,po drugie znowu tryskająca krew z ust z byle naciętej dłoni i po 3 :reżyser zaczął rozwijać wątek tęsknoty Azumi do jej przyjaciela,którego zabiła w 1 części i gdy ona spotkała tego uderzająco podobnego do niego miejscowego rabusia,liczyłam na rozwinięcia uczucia miedzy tymi bohaterami (na to wskazywało),ale on zginął,bajeczka się skończyła i pozostał dla mnie tylko takie hmmmm niedosyt i wychodzi z tego filmu tylko jedna wielka krwawa jatka.Pewnie oskarżycie mnie, że się nie znam i żew takich filmach nie może być romantycznego wątku i że powinnam przerzucić się na komedie romantyczne.Jak dla mnie to za dużo pozytywnych postaci w nim zginęło.Poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 8
sagatwilight

Ja właśnie dokładnie tego sie obawiałem, że zrobią z tego jakieś romansidło (tytuł wręcz to sugeruje). Ale na szczęście gościa szlag trafił, a Azumi dokończyła misję. Jedyne co mnie troche irytuje w tych filmach to przesadna zajebistość Azumi. W ciągu tych kilku godzin jedyne co jej sie stało, to 2 zadrapania w walce z tym ninja z "pajęczyną". A cała reszta zupełnie bez problemu jej przychodzi. Chociaż w scenie po tej pajęczynie było jasne, że już nic nie zrobi (musiał ją uratować jej "rycerz w lśniącej zbroi"). Byłem pewien, że ten jad był zabójczy, a ta tylko straciła przytomność ;/

ocenił(a) film na 9
moooras

Ona miała być właśnie taka zajebista, była najlepsza z całej 10:)
Mnie w 2 dziwiło jedynie to że właśnie była mniej zajebista niż w jedynce... Tam skakała na 5 metrów i była szybsza od kamery:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones