PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99391}

Azumi

6,9 5 414
ocen
6,9 10 1 5414
Azumi
powrót do forum filmu Azumi

Najsłabszy jak dotad obraz azjatyckiego kina.Pewnie rzuciłam sie własnie na pozarcie, bo wielu sie zachwyca tym obrazem ale pobawie sie w Azumi to na pewno przezyje....Pomysł na film ciekawy ale kompletnie został zniszczony.Beznadziejne dialogi czasem wrecz rece mi opadaly gdy np po walce na spotkaniu mlodych wojownikow jeden odezwal sie: jesli misja zakonczona to w takim razie ide sie wysikac...takich perelek jest tak duzo ze nie bede wymieniac, za duzo pisania.Walki nie cieszyly niestety oczu, siekanka przypominajaca bardziej rzeznika wyrzynajacego swinie.Do tego muzyka ktora nie przypominala pieknych azjatyckich medodii, bardziej za to przypominala podklady muzyczne do sensacyjnych tanich amerykanskich produkcji.Juz nie mowiac o grze aktorskiej, wydawac sie moze czasem ze biedni aktorzy nie wiedza jak zagrac swoja role i popadaja w irytujacy smiech i wrzask.Doslownie wszystko ale to wszystko bylo nie tak.No moze oprocz zachwycajacej urody Azumi.Myslalam ze natrafie na taki majstersztyk jakim jest dla mnie Shinobi ale zycie robi rozne niespodzianki...i to najczesciej...niemiłe

ocenił(a) film na 3
hemerocallis

Film jest bardzo słaby. Nastawiałem się na przynajmniej ciekawie rozwiązane pojedynki, jednak ledwo się akcja zaczynała, a kolo lub kola już sikali krwią. Do tego to filozoficzne i zupełnie niebotrzebne gderanie. Sama Azumi słabiutko zagrała.

hemerocallis

zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami w stu procentach

ocenił(a) film na 6
hemerocallis

Rozwalił mnie ten film. Zdecydowanie za dużo sieczki tutaj było. Nie łapię tego zamiłowania japończyków to bohaterów miażdżących dziesiątki wrogów w pojedynkę. Aktorstwa się czepiał nie będę ale pseudo komediowe zachowanie niektórych postaci bardziej biło po oczach niż rozśmieszało. Trochę dziwnie się to ogląda bo można by wyciągnąć z tego filmu naprawdę ciekawą historię bardziej na poważnie i dramatycznie. Szkoda zmarnowanego potencjału no ale to inne gusta i inne spojrzenie na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones