PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36237}
7,4 1 844
oceny
7,4 10 1 1844
Będzie lepiej
powrót do forum filmu Będzie lepiej

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

wyrosły z ówczesnych podcastów rodzimy flip i flap tu chociaż dostaje dziecko, jest więc kilka żartów słownych, bardziej w typie braci marx niż stana i oliego..

ocenił(a) film na 4
Westernik

naliczyłem się trzech, pierwszy:
- co to jest?
- dziecko.
- no przecież widzę, że nie samochód!

ocenił(a) film na 4
Westernik

drugi:
- co to jest?
- dziecko! jeszcze nie chodzi, ale już ma nogi!

ocenił(a) film na 4
Westernik

trzeci:
- co pani mi robi?
- muszę panu obciąć paznokcie.
- ale jak ja będę wyglądał bez paznokci?
- to przynajmniej jednego panu zostawię.

ocenił(a) film na 9
Westernik

To niech mi pani chociaż jednego zostawi

ocenił(a) film na 4
Robin_Williams

a, niech będzie, tym niemniej, skoro już jesteśmy przy cytatach, dodam jeszcze czwarty żart, cytat kolegi kolegi ze znajomych:

polskie kino LGBT:

- ja myślę, że najlepiej, żeby się nazywał po ojcu antoni.
- to już chyba lepiej po matce szczepan.

Westernik


Ja zauważyłem inne podobieństwo co prawda możliwe, że na wyrost, jednak miałem odczucie, że komedia nawiązuje do Laki Bolesława Prusa. Mam tu na myśli wątek głównej bohaterki Wady, która tutaj wciela się w niedostępną kobietą wobec bogatego mężczyzny tak samo, jak główna bohaterka w Lalce.

ocenił(a) film na 4
buterfly

wprawdzie już nie pamiętam, ale coś tu może być na rzeczy.. tym bardziej w kontekście kina LGBT, no bo co jest po tym Te? wiadomo co.. no a co śpiewali T-raperzy znad wisły? też wiadomo.. lalka prusa, lalka prusa ma dużego u nas PLUSA, lalka prusa.. a zatem po nitce do kłębka i od puszka do okruszka coś tu jest na rzeczy.. z pozdrowieniami:)

ocenił(a) film na 8
Westernik

No i jeszcze "Jak byłem w twoim wieku, to byłem zdecydowanie poważniejszy... i sporo starszy".
A więc wuj Onufry był protoplastą dla ojca Ludwiczka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones