PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132485}

Fighter in the Wind

Ba-lam-eui Pa-i-teo
7,6 4 216
ocen
7,6 10 1 4216
Ba lam eui Pa i teo
powrót do forum filmu Ba-lam-eui Pa-i-teo

Dobry film przedstawiajacy styl Kyokushini i ukłon dla Oyamy. Choc to ciekawe ze niby Oyama zapoczatkowal styl kyokushin a we filmie jest mowa o Baedalu ktory zmarl w 2004 roku. Oyama zmarl w polowie lat 90 wiec troszke nie kumam tego. Charaktrystyczne ciosy i kopniecia dla tej odmiany walki. Chociaż musze przyznac ze jesli chodzi o wlaki (co prawda to inna sztuka walki) to bardziej widowiskowe byly ONG BAK mi sie wydaje. Jednak i tak polecam obejrzenie tego obrazu. Doskonały klimat i zdjecia krajobrazów. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Johner

Z oficjalnej strony o sosai Mas. Oyama mozemy sie dowiedziec, ze Choi Bae-dal bylo koreanskim nazwiskiem Oyamy. Podejrzewam, ze data smierci jest pomylka.

ocenił(a) film na 10
Johner

Data śmierci jest podana na samym końcu filmu w napisach i jest ona poprawna, nie wiem jak zauważyłeś 2004 rok. :P

seipai

elo może mi ktoś podać link do ściągnięcia tego filmu lub zgadać sie ze mną na przesyłke pocztą(zapłace za przesyłke i tyle ile ktoś zażada ) chciałbym mieć ten film ale jakos nie moge go zdobyć

ocenił(a) film na 10
kubamajer

To może byś podał maila albo inne namiary na ciebie, co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones