PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132485}

Fighter in the Wind

Ba-lam-eui Pa-i-teo
7,6 4 217
ocen
7,6 10 1 4217
Ba lam eui Pa i teo
powrót do forum filmu Ba-lam-eui Pa-i-teo

Najlepszy film karate

ocenił(a) film na 10

Najlepszy prawdopodobnie przez to że opisuje historie prawdziwego mistrza karate.

ocenił(a) film na 10
mascot

Nie widziałem lepszego filmu karate ...

ocena 11/10

ocenił(a) film na 8
Wysuszek

To chyba nie oglądałeś filmu "Ip Man". Naprawdę Polecam!!!

fijal87

Yip Man i Fighter in the Wind są dla mnie najlepszymi filmami o sztukach walki jakie dane mi było oglądać.
Ale nigdy też nie zapomnę filmów z udziałem Jackie Chana, a dokładniej dwóch jego najlepszych - Wąż w cieniu orła oraz Pijany mistrz :-)

ocenił(a) film na 6
fijal87

zgadzam się z Tobą absolutnie ten film może nie jest zły ale Ip man bije go pod każdym względem i nie wiem skąd tak wysoka nota w moim odczuciu 7\10 to tak maksymalnie Ip man oczywiście 10

ocenił(a) film na 7
mascot

popieram... Ip Man bije na głowe Fighter in the Wind. Nawet nie ma porówania jeśli chodzi o sceny walki. Tutaj są lekko przesadzone a w Ip Manie na prawde realistyczne. Wiem bo widziałem podobne walki na żywo.

___ice___

Jak dla mnie to w Ip Manie są prędzej przesadzone. Nie jest zbyt prawdopodobne żeby nawet taki mistrz wygrał z dziesięcioma kolesiami na raz ćwiczącymi cokolwiek tutaj w domyśle kyokushin. To jest gra kamery. Otoczony jak zajmuje się jednym to jak to możliwe że nie dostał kopa w plecy jedną z pozostałych 18 nóg?? W fighter in the wind nie było czegoś takiego. Ale przyznaje że obydwa filmy są świetne.

DangerousMike

Taaaa, za to nie przesadzone jest spotkanie człowieka z ważącym około 750kg bykiem... LOL
A skąd możesz wiedzieć czy nie jest to możliwe. Różne cuda się dzieją po świecie... hehe ;-)
Tak czy inaczej, większy realizm jest w Ip Man !!

użytkownik usunięty
dziekan_tek

Historia z zabijaniem byków przez Masutatsu Oyame gołymi rękami jest jak najbardziej prawdziwa:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masutatsu_Oyama

Musiały to być jakieś niedożywione byki ;-p
Zresztą - ,,odbywając m.in. pokazowe walki" (z podkreśleniem słowa ,,pokazowe") mówi samo przez się... ;-)

użytkownik usunięty
dziekan_tek

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Trzeba było się zainteresować. Oyama faktycznie stoczył 52 walki z bykami, z czego 3 byki zabił od pierwszego strzału.

http://en.wikipedia.org/wiki/Masutatsu_Oyama

lepiej obejrzeć sobie trylogię Karate Bull Fighter z Sonnym Chibą,ktory uczył się przeecież u samego Masutatsu Oyamy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones