PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132485}

Fighter in the Wind

Ba-lam-eui Pa-i-teo
7,6 4 217
ocen
7,6 10 1 4217
Ba lam eui Pa i teo
powrót do forum filmu Ba-lam-eui Pa-i-teo

W końcu bardzo dobry film Kung-Fu !!! Od czasów "Wejścia Smoka" nie było tak dobrego filmu. POLECAM

ocenił(a) film na 4
menhodman_2

To chyba jednak nie ta sztuka walki. Chodziło raczej o Karate Kyokushin, ale nie przypominam sobie, żeby wymieniali w filmie nazwę Kung-Fu.

ocenił(a) film na 7
menhodman_2

jeśli Kung-Fu to polecam Yip Man.

ocenił(a) film na 6
mateuszjoe

Tak fil przyzwoity ale gdzież tam mu do Ip Mana

mateuszjoe

panowie !!!!! to jest karate

ocenił(a) film na 9
menhodman_2

Przykro mi, ale jest to film o założycielu stylu walki Karate Kyokushin (który sam trenuję). Wykonany naprawdę świetnie, a do tego o moim mistrzu. Przez ten film go pokochałem.

ocenił(a) film na 6
menhodman_2

Też skojarzyło mi się w pewnym momencie ze starym dobrym kinem w stylu Bruce'a Lee. Niestety początek bez sensu i słaby, a 2 połowa też pozostawia wiele do rzyczenia (dziwne, niepotrzebne i niepasujące do filmu sceny). Końcówka wymęczona. Nawet przez te wszystkie błędy i dziwne scenariuszowe decyzje, nie mogę wystawić niskiej oceny.

Zygfryd666

Dla mnie początek jest dobry... Jak i druga połowa. 9/10

ocenił(a) film na 6
Rauicki

No i tu widzisz się różnimy. Po prostu pewne sceny są wg mnie oderwane i zbędne, a inne wręcz dziwne i niezrozumiałe. Oczywiście życzenia przez Ż!;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones