PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 286
ocen
5,6 10 1 83286
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Brawo!

ocenił(a) film na 9

W dzisiejszych czasach jak nie ma akcji albo efektów specjalnych to wszyscy kręcą nosem. Zanika całkowicie sztuka pisania świetnych scenariuszy, powoli teksty filmów stają się najmniej ważnym elementem, gdzieś w tle, a priorytetem (zwłaszcza dla młodego pokolenia) jest najczęściej trzaskanie się po mordach, gołe cycki albo sceny pełne adrenaliny.
A ja jestem dumna, że istnieją jeszcze produkcje, w których stawia się na przesłanie, na scenariusz.
Akcja cały czas w tym filmie taka sama (czyli prawie żadna), a jednak obejrzałam cały, można powiedzieć, "ze smakiem".
Filmy to nie tylko wizja. Rozumiem, że większość z nas to wzrokowcy, ale mimo wszystko powinniśmy również słuchać aby oglądanie filmów nie było tylko bezmyślnym aktem spowodowanym nudą.

ocenił(a) film na 10
pieprz_cayenne

i następna myśląca kobietka. Panie mnie miło rozczarowują jak chodzi o komentarze pod BSJI. Panowie z wyjątkami a raczej chyba chłopcy przeważnie piszą : kaszana, masakra, najgorszy, nie było akcji, bójek,nuda, własnie cycków ale oprócz tych bezmózgowych czasami trafią sie i celnie skomentują nie oczekując od BSJI komiedii typu Kac wawa. Jednak Panie przejawiają wiekszą wrażliwość i empatię aby zajżeć w głąb treści tego filmu i dostrzec niuanse szczegóły , półsłówka, które odkrywają prawdziwy przekaz filmu

ocenił(a) film na 2
budokan

dawno tutaj nie widziałem takiego prostaka ,który próbuje wmówić ludziom że film może się podać tylko osobom z doświadczeniem "małżeńskim "
A przeciwnicy tego filmu to zasmarkani małolaci
żal mi cię człowieku

ocenił(a) film na 10
Tibn

zasmarkani malolaci lub ewentualnie bezmóżdża ,debile

pieprz_cayenne

Film świetny. Polecam!!! Nie wiem skąd tak niska ocena.

ocenił(a) film na 2
Moderatorrr

powtarzasz się

Tibn

Serio? Dobrze że mi napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones