PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 283
oceny
5,6 10 1 83283
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne
użytkownik usunięty
virginia woolf

Dawno tak głupiego komentarza nie widziałem. Spodziewałbym się tego po fanie "Szybkich i wściekłych" czy "American Pie" a nie gościa który oglądał "Tramwaj zwany pożądaniem"...

Koterski jest mistrzem komediodramatu, a "Baby są jakieś" inne tylko to potwierdza

ocenił(a) film na 3

A więc wyjaśnię... Po pierwsze dialogi, które są trzonem filmu jak dla mnie bez polotu, wymuszone, przekombinowane, nuuuuudne, i kompletnie nieśmieszne. Po drugie brak chemii między bohaterami. Po trzecie to co się u Koterskiego sprawdziło dawno temu, np. błędy językowe stało się żenujące i powtórzę jeszcze raz NIEŚMIESZNE. Puenta filmu przewidywalna jak gazy po burrito i to już po 10 min cholernie męczącej podróży. Po seansie musiałam uderzyć od razu na wuceta, tak mnie po nim pogoniło! Czy wyobrażasz sobie jak wycieńczające mogą być strzały z dwururki? Myślę, że te ostanie zdanie szczególnie powinno przypaść Ci do gustu!
P.s I chyba nie przystoi tak wielkiemu intelektualiście wartościować ludzi po rankingu obejrzanych przez nich filmów...

użytkownik usunięty
virginia woolf

"P.s I chyba nie przystoi tak wielkiemu intelektualiście wartościować ludzi po rankingu obejrzanych przez nich filmów..."

Właśnie że wypada bo dzięki temu mogę odróżnić z kim warto dyskutować, a kto jest zwykłym płytkim debilem - wielokrotnie mi się to sprawdziło, i śmiało mogę do tego podchodzić w ten sposób.

Co do filmu to nie zgadzam się z twoją opinią, ale to już kwestia bardziej poczucia humoru - ja bardzo często wraca do tego filmu bo dialogi są jak zwykle u Koterskiego moim zdaniem bardzo dobre. Jednych śmieszy to drugich co innego, dlatego nigdy nie patrzę na oceny filmów komediowych czy z nutką komedii u innych.

ocenił(a) film na 1
virginia woolf

zgadzam się z virginiawoolf w 100%

ocenił(a) film na 8
virginia woolf

Może coś w tym jest, że kobiety gorzej znoszą ten film. Brak dystansu? :P

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Brak dystansu? Kompletne pudło z kulą w płocie... Twoja dedukcja jest równie abstrakcyjna jak widok krokusa na kompoście...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
zimnybronx

Brawo!!! A co do Twojego zapytania... nie wiem skąd ta liczba mnoga? Mnożysz syfy na potęgę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones