PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 264
oceny
5,6 10 1 83264
6,4 20
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Dobre pierwsze 30min

ocenił(a) film na 5

Po tym czasie film robi się zwyczajnie nudny... Sama nie wiem co więcej napisać. Pojawiło się kilka niezłych tekstów, trochę słodko-gorzkiej prawdy. Nie podobały mi się momenty strasznej przesady (kobieta ziewająca na przystanku, scena w toalecie). Ogólnie film do obejrzenia ale raczej do niego nie wrócę.

ocenił(a) film na 2
JediMaja

Ja też nie rozumiem fenomenu Koterskiego. Ale trzeba zacząć od tego, że "Baby..." to w sumie nie film, tylko zekranizowana sztuka teatralna. Ten monolog dwóch mężczyzn, mógłby mieć miejsce wszędzie - w klubowym kiblu, w knajpie przy stoliku itp. Jednak jego treść, oprócz kilku zabawnych haseł, nic ciekawego nie pokazuje. Obejrzałem to i zapytałem siebie "No i co z tego?".

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Właściwie myślę, że posadzenie ich w np kawiarni byłoby lepszym pomysłem... Mogłoby się przewinąć więcej postaci, które coś konkretnego by wnosiły do całości. Ja nawet nie zadałam sobie żadnego pytania po obejrzeniu tego filmy...

ocenił(a) film na 9
JediMaja

No tak, ale wtedy Koterski nie mógłby użyć końcowej puenty (wypadek samochodowy głównych bohaterów), która miała zoobrazować do czego takie głupie gadanie i pelne jadu komentarze mogą doprowadzić...

JediMaja

Przecież ta przesada to domena Koterskiego - w Dniu świra tego pełno :)

ocenił(a) film na 5
aariciaa

Ale "Dzień świra" to coś zupełnie innego - inna liga. Owszem, są przesady ale jakoś to lepiej wszystko wyszło... Tutaj jakoś to się nie klei.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones