PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 286
ocen
5,6 10 1 83286
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Oczywiście kobitkom-feministkom, pantoflarzom i gimbusom nie znającym życia, którzy pipkę widzieli tylko na ekranie monitora, on się nie spodoba, ale ja się na nim bardzo dobrze bawiłem. Czasami lubię obejrzeć sobie właśnie taki przegadany film. Ode mnie mocna szóstka, bo baby naprawdę są jakieś inne :)

Ch_K

Ponieważ jak widzę dyskusje kwitną i żyją własnym życiem chciałabym skonstatować powtórnie iż filmidło o którym mowa nie warte jest by zmarnować nań półtorej godziny ze swego życia. Proszę nie piszcie już więcej w zachwytach o nim bo to jeden wielki skowyt. Internetu zaś przywarą jest powszechności, tak by każdy z plebejuszy mógł spłodzić sobie swoją nie na temat kupkę. Pewnie pomyślałby kto obcy czytając iż niewiele wspólnego wątek ma ów z tematem - jednak ja nie zgodzić muszę się niejako z urzędu. Idź na spacer, porozmawiaj z przyjacielem, pobaw się z kotem - są to czynności o wiele ciekawsze niż tracenie wzroku, rozumu i szacunku dla samych siebie pochylając się nad gniotem takiego kalibru. Zanim dorzucisz tu swoje modły pomyśl najmniej dwa razy, twarz przemyj razy siedem i kopczyk kawy usypawszy odpowiedni zalej go wrzątkiem, nie zaś potokiem bezsłów zalewaj to forum, gdzie każdy może, chociaż nie powinien - wypowiadać się.

ocenił(a) film na 2
syfimalaria

dobrze napisane podpisuje się pod tym

ocenił(a) film na 9
Ch_K

"Oczywiście kobitkom-feministkom, pantoflarzom i gimbusom nie znającym życia, którzy pipkę widzieli tylko na ekranie monitora, on się nie spodoba" Aaaaamen! ;) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
Ch_K

6 to najwięcej co można dać za ten film, i to tylko dlatego ze jest kilka naprawdę śmiesznych dialogów ale poza tym film przegadany. Mówi się ze lepiej czasem czegoś nie dopowiedzieć niż przegadać i tak właśnie jest w tym wypadku. Dwóch facetów w aucie gdzie jeden cagle nadaje na kobiety, czepia sie mało istotnych spraw, stwarza problemy, klnie, nerwowo sie powtarza , a drugi co jakis czas sypie statystykami jak z rękawa. Troche szkoda mi czasu który był poświecony na ten film. Miał byc drugi "dzień świra" a wyszedł ironiczny przegadany gniot na wzór HiWay.

ocenił(a) film na 6
Ch_K

Niesamowite są takie komentarze, a mnóstwo jest ich na filmwebie. Koterski nie utożsamia się ze swoimi bohaterami (a raczej bohaterem), a wyśmiewa ich uwstecznioną, nieprzystosowaną, zakompleksioną i przede wszystkich "babską" postawę.

ocenił(a) film na 2
Ch_K

ciebie to chyba życie nie oszczędziło jak takie bzdury wypisuje dobrze ,ze jeszcze nie zacząłeś się wychwalać i podawać imion tych pipek co widziałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones