PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 283
oceny
5,6 10 1 83283
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

EXTRA FILMIK

ocenił(a) film na 10

Ubawiłem sie jak rzadko kiedy, kwintesencja kina Koterskiego! Napisał bym coś wiecej ale pokolenie "Jackassów w 3D" i tak nic nie zrozumi, nawet gdybym im to narysował...
Dla mnie 10/10 zdecydowanie POLECAM

bzykx

z takim językiem jak "rzadko" to na pewno nikt nic nie "zrozumi"

carlitoone

carlitoone daj spokój,nie wdawaj się nawet w polemikę,szkoda czasu ,klawiatury,i nerwów !!!

ocenił(a) film na 7
carlitoone

A co masz do tej pisowni "rzadko" mądralo?

Szejten666

jaja sobie robię, nie ma co się stresować ;)

ocenił(a) film na 10
bzykx

Hehe! Noooooo to może wytłumaczysz o co ci chodzi, bo pewnie nie tylko ja jestem ciekaw...

ocenił(a) film na 1
bzykx

Drogi bzykx, ciekawi mnie fakt ile masz lat, pewnie niewiele, bo teksty w stylu zgasła mi fajka mi zgasła i tego typu powtarzanki to śmieszne były w latach 90 ubiegłego stulecia a dokładnie film Nic Śmiesznego to zapoczątkował a potem cykl filmów o Adasiu M. Baby są jakieś inne to żenujące kino, odgrzewany kotlet nic gorszego nie da się zobaczyć. Koterski chce ujechać na świetności dawnych lat ale tak się nie da - przykłady można mnożyć i mnożyć wystarczy spojrzeć na Stevena S. sławnego Nico, kiedyś prawie Bóg dziś kino klasy C. A co do pokolenia Jackassów w 3 D to też szału nie ma ale przynajmniej pomysły mają coraz to inne i na starych objechanych kawałkach nie jadą.

ocenił(a) film na 10
bzykx

dzabi żal mi ciebie jak w całej tej seri pana Koterskiego śmieszyła cię tylko forma dialogu tzn .jak ty to nazwałeś, "powtarzanki"...
Widzisz, to nie są filmy tylko ze śmiesznymi dialogami jak tobie i twoim zawistnym prostym polaszkom mogło by się wydawać, tak naprawde to smutne kino przedstawiające prawdę o otaczającej nas polaków żeczywistości o naszych nałogach, przyzwyczajeniach, stereotypach panujacych do okoła w formie przerysowanej i przesmiewczej i nie wydaje mi się zeby który kolwiek z filmów drązył temat poprzedniego!!
Nic śmiesznego nie zapoczątkował serii o Adasiu ośla łąko, wiedział byś to gdybys przed pisaniem tego gniota zasięgnoł troszkę wiedzy!!!
Co do twojej oceny Jakasów srających se do pysków w 3D nie mam pytan, brak słów...
Dam ci rade oceniaj kino które uwazasz za dobre a czymś czego nie rozumiesz nie zawracaj sobie łba bo najwyrazniej masz do niego za daleko!!!

ocenił(a) film na 4
bzykx

to nie do końca tak. Odnośnie kina Koterskiego, zgadzam się z Tobą. Dużo ludzi patrzy na nie przez pryzmat zabawnych tekstów, nie widząc ukrytej pod nimi analizy syfu dookoła. Natomiast "Baby..." mimo kilku trafnych puent, wynikających z dialogów - był moim zdaniem najsłabszym z filmów Koterskiego.
A że dużo ludzi poszło na film do kina (nie mając jakiegokolwiek pojęcia o Koterskim) zainteresowanych samym trailerem, który zobaczyli przed Transformersami - dobry zabieg marketingowy i skok na kasę. Nieważne, że potem grzmią, że film bez sensu i nic się w nim nie dzieje, bo jadą przez półtorej godziny w aucie i gadają powtarzając teksty.

PS.
Z innej beczki - uwielbiam dobre kino, filmy Koterskiego również (nie ze względu na "Ku#%$y rzucane co 5 sekund) ale również lubię odmóżdżacze typu "Jackass" i nie widzę powodów, żeby od razu wyzywać innych, którzy się ze mną nie zgadzają

PS2. = "żeczywistości" i "zasięgnoł" - no chłopie - ustawiasz tu innych forumowiczów po kątach a takie babole walisz???!!

ogooreck

film sredni ale czy po dniu swira mozna bylo stworzyc cos rownie swietnego ? w filmach koterskiego sa glebokie tresci i przemyslenia.kto szuka tam smiesznych kawalkow jest idiota.baby mozna obejrzec i odlozyc na polke.nic wiecej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones