PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 283
oceny
5,6 10 1 83283
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Gorzka prawda

ocenił(a) film na 7

Gorzka prawda o samych facetach. Jak zwykle u Koterskiego świetnie zauważone i poskładane w fajną całość. Ubawiłem się, ale film też skłonił do refleksji.

ocenił(a) film na 2
indyca

refleksji. :):):):):) żeby zabronić Koterskiemu produkcje następnych dzieł

użytkownik usunięty
indyca

To, że film ukazuje gorzką prawdę wcale nie znaczy to samo, że film został nakręcony aby zbesztać mężczyzn. Pokazuje, bardziej prawdę o kobiecym postrzeganiu świata i niezrozumieniu przez nich tego, że chcąc pozyskać wolność, chcą wręcz wejść w męskie skóry.

no film sam w sobie był męczący, ile można gadać o babach - w połowie się to nie zgadzało, chyba że moja "baba" jest jakaś normalniejsza :P
no można się pośmiać na złość swojej kobiecie...
jako że była odpowiedź na Testosteron można się spodziewać i na to..
wtedy dopiero będzie ból :D

ocenił(a) film na 2
lotus_85

było by ciekawe może co niektórzy faceci co tak w zaparte bronią tego dzieła przejrzeli by na oczy

ocenił(a) film na 5
lotus_85

Macie normalne kobiety, a nie baby, za partnerki tudzież żony, to się cieszcie. Ja też mam normalną kobietę co nie zmienia faktu, że sedno filmu raczej wyssane z palca nie zostało, a pobrechtać z przygłupich bab (nie kobiet) kto zabroni? ;)

ocenił(a) film na 10
Kuba1982

a ile jesteś z tą twoja kobietą ,rok? dwa , trzy?? Puść sobie ten film za 10 lat, to go zrozumiesz.

ocenił(a) film na 5
budokan

10 lat jesteśmy razem. Jeszcze jakieś błyskotliwe rady?

I w którym momencie wcześniej napisałem cokolwiek, co zmusiło Cię do stwierdzenia iż "nie rozumiem filmu"?

ocenił(a) film na 2
Kuba1982

koleś lata po forum i próbuje wszystkim którym się film nie podobał uświadamiać ,że nie rozumieją filmu i nie mają pojęcia o związkach i relacjach dwóch płci .
Hmm "omnibus " tylko problem w tym ,ze sam nie potrafi wytłumaczyć co takiego jest tam do zrozumienia ...

ocenił(a) film na 10
Tibn

Sie masz Cobra. Jezeli ja mam Ci tłumaczyć o czym był ten film to kończe tą jałową wymianę zdań i potwierdzają się wszystkie powyższe posty

ocenił(a) film na 2
Tibn

Drogi budokan problem w tym ,że ja już dawno zakończyłem rozmowę z tobą ,więc oszczędź sobie te prymitywne komentarze

ocenił(a) film na 10
Tibn

skomentowałeś moją odpowiedź do kuba1982 i musiałem sie jakoś odnieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones