PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 276
ocen
5,6 10 1 83276
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Film trzyma poziom, porusza wbrew pozorom trudny temat. Można się przyczepić do promocji filmu gdzie przedstawiony jest jako "komedia roku", gdzie moim zdaniem był to komedio dramat. Wydaje mi się, że większość ludzi przyszła do kina z nastawieniem na komedie dlatego też (przynajmniej na seansie na którym byłem) ok 30 osób wyszło z kina co dla mnie było delikatnie mówiąc szokiem. Podobne nastawienie ludzie mieli przed przyjściem na "wszyscy jesteśmy Chrystusami" - wszyscy myśleli że się pośmieją a tu okazał się bardzo ciężki film. Wracając do B.S.J.I. na pewno film nie dla każdego. Moja ocena 7/10

ocenił(a) film na 1
rook-filmweb

ja tez wyszedłem. dno kompletne. teksty ponizej poziomu. Rozumiem ze jestes fanem pikantnego języka. moja ocena -1/10

ocenił(a) film na 8
rook-filmweb

Właśnie to samo pisałem w innym temacie. Ciekawe, czy w ogóle sam Koterski miał wpływ na promocję tego filmu. Czy za promocją stoi tylko producent? Widać, po plakacie i reklamach, że chciano go skierować do masowej publiczności, co moim zdaniem było błędem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones