PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 276
ocen
5,6 10 1 83276
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Nic specjalnego...

ocenił(a) film na 6

Ten film to zlepek stereotypów. Prawdę mówiąc liczyłem na coś więcej, w dodatku obraz
zakłócali widzowie siedzący za mną, którzy na prawie każde słowo reagowali głupim
rechotem i przez połowę filmu łazili po sali z latarkami. Sam film jak dla mnie zasługuje
najwyżej na 7/10, nic szczególnego. Fakt, było kilka (może ze 2-3) momentów, w których
można było się na prawdę pośmiać, ale to za mało, jak na tak zachwalany film. Szczerze
mówiąc wolałbym już obejrzeć "Giganci ze stali", nawet z dubbingiem, ale siostra jak zwykle
nie wyrobiła się w czasie i nie zdążyliśmy na seans ;/ Ten kto liczy na świetną komedię, ten
się zawiedzie, ja liczyłem na coś więcej, więc czuję pewien niedosyt, być może innym się
spodoba. Na plakacie możemy przeczytać "Seksmisja naszych czasów" według Artura Cichmińskiego, czy "Rewelacja" aka Kuba Wojewódzki. Soryy, ludziki, ale Seksmisji, to ten film może pięty lizać, a i rewelacji to tu nie ma w cale.

ocenił(a) film na 9
AeXalven

A mi właśnie reakcje widzów dodatkowo uprzyjemniały odbiór, a zwłaszcza 2 panie siedzące za mną, które też co chwilę histerycznie się śmiały i nie dało się usiedzieć bez 'banana' na twarzy ;-) Po seansie zakwasy mięśni brzucha i twarzy :-D

ocenił(a) film na 6
Kaziu_80

Nie ukrywam, że także wyszedłem z seansu z bananem na twarzy (jedna scena z końcówki filmu), ale akurat w moim przypadku widzowie siedzący za mną to była mieszanka płci, zarówno panie jak i panowie (szczególnie mam tu pretensje do panów...). Połowa seansu była przechodzona przez wyżej wymienione osoby, co chwile ktoś wstawał, rozmawiał na głos, raz nawet ktoś rozmawiał przez telefon. Ogólnie oglądając film w kinie lubię "wczuć" się w klimat, co takie osoby mi stanowczo utrudniają (całe szczęście nie trafiają się na każdym filmie).

AeXalven

no szkoda może napisz jeszcze do FAKTU że cie zaatakował kinowy fotel i chciał ukraść popkorn może twoja historyjka zapłacze 400 tysięcy ludzi wykupujcych nakład tej "gazety"

ocenił(a) film na 6
caninae

Nie za bardzo rozumiem co ma FAKT do mojej opinii o tym filmie? Nie wiem, może Tobie się film podobał, nie wnikam, mnie film jakoś specjalnie nie przypadł do gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie po prostu film był średni. Może Ty lubisz, jak ludzie przeszkadzają w odbiorze filmu, ale dla mnie to jest zwykłe chamstwo, żeby chodzić po 10x w trakcie filmu, rżeć po każdym zdaniu i nawijać przez komórkę. Dlatego właśnie wolę chodzić do kina jakiś czas po premierze, przynajmniej jest spokój i idiotów psujących seans mniej :P Poza tym zanim kinowy fotel by mnie zaatakował, to popcorn już był zjedzony prawie że przed seansem ;) (czemu te reklamy muszą być takie długie? ^^)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones