PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 283
oceny
5,6 10 1 83283
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

Powiem tak wczoraj z zona i znajomymi obejrzałem ten film i usmiałem sie jak nigdy znaczy sie dawno mnie tak polska komedia nierozsmieszyła mowie naprzyklad o filmach takich jak Ciacho ,och karo 2 ,pokaz kotku co masz w srodku,wyjazd integracyjny czy inne beznadziejne filmy polskie jak sztos 2 np.Ale wracam do temtu film fabuły niema zadnej no i co z tego polska swietna komedia Job ostatnia szara komórka tez fabuły niemiała a ogladało sie z rogalem na twarzy bo poprostu było smiesznie i o to chodzi w koncu na komedi człowiek ma sie smiac a nie podziwiac scenariusz i fabułe.Robert Wieckiewicz to swietny aktor bez dwóch zdan a teksty jakie sadzi sa zajefajne niepotrafie wskazac 2 aktora ktory mógłby go zastapic w tym filmie.Jak ktos zadaje sobie pytanie obejrzec czy nie odpowiem jasne ze tak bo jest smiesznie ale obejrzec w domu nie w kinie:)Pozdrawiam wszytkich

ocenił(a) film na 9
mastafaraj

Nie rozumiem tak niskiej oceny tej komedi ja daje pewna 8 a wy??

ocenił(a) film na 6
mastafaraj

zgadzam się, film jest ok, teksty spoko, jedynie akcja mogłaby się trochę zmienić, gdzieś indziej, a nie cały film w samochodzie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mastafaraj

Film jeden z lepszych, ostatnich czasów, jeśli chodzi o polskie kino. Dawno się tak nie uśmialam. Pomimo tego, że sama jestem BABĄ :)))
Tak, tak to prawda, właczamy kierunkowskazy w lewo , a skecamy w prawo. Ot takie fanaberie, ale oj tam oj tam :) Panowie, własnie za to nas kochacie :)))) Bez NAS- BAB świat byłby nudny :)))
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
calisha_88

Zgadza sie calisha:)

calisha_88

fakt dobry film:))))to prawda - narzekamy na Was ale czym bez Was byłoby zycie;)Byłoby zbyt logiczne:))))))))))))))

ocenił(a) film na 1
calisha_88

Calisha_88 mów za siebie, ja również jestem "babą" i nigdy w życiu nie zdarzyło mi się włączyć lewego kierunkowskazu i skręcić w prawo ;).

mastafaraj

Ponieważ jak widzę dyskusje kwitną i żyją własnym życiem chciałabym skonstatować powtórnie iż filmidło o którym mowa nie warte jest by zmarnować nań półtorej godziny ze swego życia. Proszę nie piszcie już więcej w zachwytach o nim bo to jeden wielki skowyt. Internetu zaś przywarą jest powszechności, tak by każdy z plebejuszy mógł spłodzić sobie swoją nie na temat kupkę. Pewnie pomyślałby kto obcy czytając iż niewiele wspólnego wątek ma ów z tematem - jednak ja nie zgodzić muszę się niejako z urzędu. Idź na spacer, porozmawiaj z przyjacielem, pobaw się z kotem - są to czynności o wiele ciekawsze niż tracenie wzroku, rozumu i szacunku dla samych siebie pochylając się nad gniotem takiego kalibru. Zanim dorzucisz tu swoje modły pomyśl najmniej dwa razy, twarz przemyj razy siedem i kopczyk kawy usypawszy odpowiedni zalej go wrzątkiem, nie zaś potokiem bezsłów zalewaj to forum, gdzie każdy może, chociaż nie powinien - wypowiadać się.

syfimalaria

Heh przecież to tylko film.Trochę jest w nim prawdy.Kto oglądał większość filmów tego rezysera to się raczej nie zawiedzie.Śmiać mi się chce jak klientki po tym filmie czują się urażone.Taka jest prawda.Ale w sumie nikt nie jest doskonały.Film jest dobry bo tego kogo powinien zmusi do refleksji.

ocenił(a) film na 9
syfimalaria

"Internetu zaś przywarą jest powszechności, tak by każdy z plebejuszy mógł spłodzić sobie swoją nie na temat kupkę"

Dobrze, że sama siebie opisałąs ;D

ocenił(a) film na 1
syfimalaria

Zagadzam sie w 100% z syfimalarią.

ocenił(a) film na 7
Lipstick_92

Boszzzzzzze Lipstick...... Ledwie 20 lat a juz prenumerata Cosmopolitana ? Wyluzuj nieco

ocenił(a) film na 1
Batman_7

Hmm... Dlaczego? :)

ocenił(a) film na 8
mastafaraj

Zgadzam się, komedia świetna. Właśnie skończyłam oglądać. Dawno się tak nie ubawiłam. Może film sam w sobie nie ma jakieś odkrywczej fabuły, ale dzięki niesamowitym tekstom, w których jest zawarta prawda, na pewno zapadanie w pamięć. POLECAM!!!!! Jak to jest, umiem rozróżnić lewą i prawą rękę, ale jak chce skręcić w prawo to mówię w lewo( ale i tak skręcam w prawo) :D :)

mastafaraj

Gdy widziałem po raz pierwszy zwiastun,szczerze przyznam że myślałem że to następna polska kicha,ale gdy zacząłem oglądać śmiech nie schodził mi z ust. Film super !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones