PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 286
ocen
5,6 10 1 83286
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

żałośni byli też ludzie śmiejący się na siłę (bo zapłacili za bilety), sporo ludzi wyszło (tych bardziej wyrobionych filmowo), ogólnie ten gniot nawet nie zasługuje na żadną recenzję bo niby co tu opisywać, beznadziejną grę aktorzynów? fabułę której niema? żałosny scenariusz? film skierowany głównie do mniej wykształconej części społeczeństwa raczej z mniejszych miast, wiosek i górali, oni śmieją się kiedy się im się powie że mają się śmiać. Jakoś dziwnie się składa że odbiorcy do których ten "film" jest skierowany są tą samą grupą, która głosuje w wyborach na jedną zaściankową i coraz mniejszą partyjkę (moralnego zwycięzcę KAŻDYCH wyborów), kierowaną przez małego prezesika, którego gust filmowy idealnie się nadaje aby poszedł na "Baby są jakieś inne" usiadł w kinie na kolanach Błaszczaka i dobrze się bawił.

ocenił(a) film na 7
vincent__vega

pieprzysz jak potłuczony, stary. owszem nie jest to typowa polska komedia, jak chcesz "zrywać" boki z przaśnych tekstów na poziomie, to polecam "wyjazd integracyjny" - coś na Twoim poziomie. ja się na filmie śmiałem kilka razy i nie był to smiech wymuszony, owszem większość czasu jednak słuchałem co chce mi powiedzieć reżyser i aktorzy. nikt z seansu nie wyszedł, mimoże było tylko kilkanaście osób i jeszcze jedno, nie jestem z małego miasta, nawet większego niż Twoje, nie jestem góralem, jestem jako tako wykształcony, nie głosuję na nędzną partię nikczemnego wzrostem człowieka i wiesz co?... film mi się podobał.

vincent__vega

Znowu strzeliłeś samobója człowieku. Sam filmu nie widziałem, ale parę twoich zdań nie trąci logiką. Zresztą to już chyba 3 żałosny temat na tym forum w twoim wykonaniu więc prowokatorek z ciebie słaby jak odzew jest mały. A, zdania się zaczyna z dużej litery. W gimnazjum powinieneś już to wiedzieć.

"ten film ma 1 główną wadę - jest nie śmieszny"

Widzę że gatunek komediodramat jest ci obcy.

" film skierowany głównie do mniej wykształconej części społeczeństwa raczej z mniejszych miast, wiosek i górali, oni śmieją się kiedy się im się powie że mają się śmiać. "

O ile wiem to właśnie do ludzi trochę inteligentniejszych jest skierowany, ale reklama może zmylić.

Ogólnie cała wypowiedź to bełkot jak każdy twój wpis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones