PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 276
ocen
5,6 10 1 83276
6,5 21
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Film jest naprawdę bardzo dobry, świetne teksty. Na pewno nie spodoba się osobą, które oczekują komedii na której można bezmyślnie się pośmiać.
Należy się głęboko zastanowić nad przesłaniem filmu, które jest wielowątkowe.
Moim zdaniem autorowi nie zależało na obrażeniu kobiet czy mężczyzn, raczej chciał ukazać iż tkwimy w związkach ciągle udając kogoś innego, niż naprawdę jesteśmy. Mówimy do siebie zamiast ze sobą rozmawiać. Święte słowa kobiety stojącej na przystanku, której bohaterowie filmu proponują podwózkę- "....znam tę bajkę, najbliższe 20 lat i żyli długo i nieszczęśliwie nigdy nie będąc ze sobą sobą."

ocenił(a) film na 2
nina2112

straszne
kiedy wy w końcu zrozumiecie że może i treść filmu nie było zła ale sam sposób przedstawienie tej treści było nudne i bez polotu

ocenił(a) film na 7
Tibn

A kiedy Ty zrozumiesz. że komuś może się podobać taka realizacja i przedstawienie treści?! Chyba mam do tego prawo!
Mnie się nie nudziło! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
nina2112

"Na pewno nie spodoba się osobą" hipokrytko
proponuje następnym razem pisać swoje odczucia związane tylko z filmem ,a nie z ludźmi którym akurat film nie przypadł do gust
patrząc po ocenie filmu jest takich osób wiele

ocenił(a) film na 7
Tibn

Akurat wszystko pisałam zgodnie z moimi odczuciami, a to, że film ma niską ocenę to trudno, widocznie wielu osobą się nie spodobał i maja do tego prawo. Po to tworzy się sztukę, aby miała różnych odbiorców i każdy z nas będzie ją odbierał na swój sposób.
A to, że napisałam, że na pewno nie spodoba się osobą oczekujących luźnej komedii to uważam, że mam rację, bo gdybym poszła do kina z nastawieniem na dobrą zabawę, bez potrzeby zastanawiania się na przekazem filmu to byłabym zawiedziona. Oczywiście nie mam nic do prostych komedii, takie też są światu potrzebne. Mnie się po prostu film podobał.
Hipokrytką pewnie czasami jestem! No cóż nie każdy jest doskonały, zapewne tak jak Ty!
Pozdrawiam ;-)

ocenił(a) film na 2
nina2112

Więc zrozum że każdy ma prawo cie skrytykować zwłaszcza ,że z góry osądzasz ludzi

ocenił(a) film na 10
nina2112

Nie dyskutuj z nim. To jest fan Cobry Rambo i Wejście Ninja.Wejdź w jego filmografię to sie przekonasz. Z pryszczatymi nastolatkami nie ma o czym rozmawiać na tak głębokie tematy dotknięte w tym filmie. FILM arcydzieło, ale on siedział i widział tylko dwóch gości gadających o babach, pusto w tej głowie.

ocenił(a) film na 7
budokan

szkoda, że na filmwebie nie ma opcji "lubie to" no nym kliknęła pod tym komentem ;p
A co do takiej realizacji ... uważam, że celowo nie ma tego "polotu" . to, moim zdaniem, film bardziej do myślenia niż do oglądania

ocenił(a) film na 10
sobereczka

ale myślących na tych wszystkich forach jak na lekarstwo. Stąd ocena 5,8. To swiadczy o kondycji intelektualnej polskiego społeczeństwa a zwłaszcza tej nieszczęsnej dzisiejszej młodzieży, pokolenie facebooka. Jak już tak lubią tego Face-a to błagam niech z niego nie wychodzą.

ocenił(a) film na 2
sobereczka

film bardziej do myślenia niż do oglądania
czyli nadaje się na słuchowisko bo z filmu wyszło jedne g.

ocenił(a) film na 2
budokan

ty jednak jesteś prostak ale cóż na takich nie ma rady

ocenił(a) film na 2
Tibn

dokładnie tak! kocham "dzień świra" i "chrystusów" ale to? to jest po prostu nudne, nic się nie dzieje, a w takim przypadku całą akcja powinna być skupiona na dobrym texcie. a nie ma dobrego textu. ciągłe narzekanie staje się nudne po 30 minutach, dosłownie raz się uśmiechnąłem na tym filmie. i co to za komedia co ma dawać do myślenia? i co mam z niej za wniosek wyciągnąć? oglądnąłem naprawdę sporo filmów mniej lub bardziej ambitnych, na tym mi się po prostu nudziło. wielowątkowe przesłanie filmu? jak tak to nieźle ukryte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones