PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32881}
7,0 2 147
ocen
7,0 10 1 2147
Backbeat
powrót do forum filmu Backbeat

Wyjątkowo długo zbierałam się, żeby ten film obejrzeć. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie żałuję. Sam film jest dobrze zrobiony, z humorem. W dodatku mimo, że wiedziałam jak się skończy to na końcówce całkowicie się rozkleiłam. A całości dopełnia genialna muzyka. Zastanawia mnie jednak, i niestety na podstawie mojej dotychczasowej wiedzy ciężko mi to stwierdzić, na ile wydarzenia ukazane w filmie są zgodne z wydarzeniami prawdziwymi. Znalazłby się może ktoś, kto byłby w stanie to ocenić?

ocenił(a) film na 8
krt124

Na podstawie posiadanej przeze mnie wiedzy śmiem twierdzić, że wydarzenia ukazane w filmie w DUŻEJ MIERZE zgodne są z prawdziwymi wydarzeniami:-)

cze67

To dobrze:) Zdaję sobie sprawę, że ten film to raczej nie dokument, ale raczej ciężko było znaleźć coś lepszego o Sutcliffe'ie. Może troszkę inaczej zapytam - czy jest w tym filmie coś, co bezwzględnie przeczy wydarzeniom autentycznym?

ocenił(a) film na 8
krt124

Nie, nie znalazłem czegoś takiego. Być może moment śmierci Stu wyglądał inaczej, może nie było czerwonej sukienki, ale to, jak myślę, nieistotny szczegół. Fabuła jest bardzo dobrze wypośrodkowana między faktycznymi wydarzeniami a reżyserską wizją.
Tu są fotki Astrid zrobione Johnowi i George'owi już po śmierci Stu, szczególnie te na dole są przejmujące: http://www.beatlesource.com/savage/1962/62.04.13-05.31%20star%20club/00%20astrid %20pics/62.04-05astrid.html

Pozdrawiam

cze67

Dziękuję bardzo:)

ocenił(a) film na 8
krt124

Do usług! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones