PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629067}
5,7 11 179
ocen
5,7 10 1 11179
6,0 3
oceny krytyków
Bad Ass: Twardziel
powrót do forum filmu Bad Ass: Twardziel

Szczerze mówiąc to żałuje że obejrzałem ten film jest tak żałosny na prawdę bardzo dawno nie oglądałem gorszego filmu już nie obejrzę filmu w którym Trejo gra główną rolę .

ocenił(a) film na 1
D3Mania

Zgadzam się. Film jest po prostu TRAGICZNY. Takiej tandety nie da się oglądać. To i tak cud, że pół filmu wytrzymałem...

D3Mania

popieram w 100%.zenada,tragedia i shit.strata czasu,oczu i pradu.

ocenił(a) film na 1
D3Mania

Właśnie jestem po seansie, jedno wielkie g

ocenił(a) film na 6
chose

a ja wam powiem że Battleship, Immortals i Wrath of tytans byli o wiele gorsi..

ocenił(a) film na 3
Don_Jaras

No a ja śmiem się z tobą nie zgodzić Bad Ass jest znacznie gorszy od tych filmów które wymieniłeś no ale każdy ma swoje zdanie .

D3Mania

cunts

ocenił(a) film na 4
D3Mania

jeśli chcecie mogę Wam podać kilka gorszych, wtedy będziecie musieli podnieść ocenę, albo na tamte braknie Wam skali ;)

ocenił(a) film na 1
D3Mania

Wedlug mnie film byl niezly, mial gleboki przekaz i z niecierpliwoscia czekam na druga czesc. Wspaniala scena kiedy przejmuje autokar ...dobrze, ze smieciarka tam nie stala albo tramwaj. Jezeli chodzi o glupsze filmy to Teeth go bije na glowe, inna tematyka ale wynik ten sam...pustka. Generalnie film jest strasznie naiwny, pod koniec filmu juz nawet temu psu bylo wstyd grac...Mimo wszystko goraco polecam, wspaniala gra aktorska psa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones