PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838243}
4,8 132
oceny
4,8 10 1 132
Badland
powrót do forum filmu Badland

American spaghetti

ocenił(a) film na 3

Ten film mógł być dobry. Jest fabuła, niezła muzyka, szczelanki. Ale ta celebra każdej chwili jest nie do wytrzymania. Do tego meksykańska mieścina gdzieś w Kansas, czy innym Kolorado (chyba, że miał to być Nowy Meksyk, ale nawet nie chce mi się wracać do tych dłużyzn, by sprawdzić), jak zawsze niedobrzy konfederaci i dwóch szefów Murzynów pinkertonowców zdaje się. Całość wlecze się niemiłosiernie, a finał jakoś ulgi nie przynosi.

ocenił(a) film na 6
Izukar

Bardzo dobry klimat filmu i jego miłe oglądanie psuje niestety akcja strasznie ślimacząca się, a momentami mam wrażenie, że ciągną się na siłę poszczególne sceny niczym flaki z olejem. Jednak pomimo tego, za całokształt, film można śmiało uznać niezłym, czy nawet dobrym. Początek zachęca, potem jest bardzo długi przestój i film się wcale nie rozkręca, bo właśnie w środku jest wypchany tymi flakami, ale za to pod koniec, gdy akcja nabiera tempa, a atmosfera się zagęszcza każdy kto dotrwał do tego momentu nie będzie żałował, że włączył ten film!
No, może prawie każdy :P

Na pochwałę zasługują ładne i bardzo klimatyczne kadry westernowych domków i chatek, jednak jak dla mnie wisienką na torcie jest udźwiękowienie, bo miła i nastrojowa muzyka oraz dźwięki tła idealnie dopełniają brak większego ruchu na ekranie.

Jakoś specjalnie nie polecam, ale jak ktoś jest ciekawy, to niech się nie waha, tylko zdecyduje i obejrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones