PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007758}

Badman

Super-héros malgré lui
6,6 2 401
ocen
6,6 10 1 2401
Badman
powrót do forum filmu Badman

Żarty i gagi sa tu typowe dla Philippe Lacheau, czyli prostackie, niewyszukane i na granicy dobrego smaku. Ale co z tego skoro doprowadzają widza do łez ze śmiechu. Jak ktoś widział ,,Alibi" i ,,Wszystko zostaje w rodzinie" to wie czego się spodziewać. Nie będzie mądrze, ani grzecznie. Ale za to tempo będzie zawrotne a żarty śmieszne. No i wisienka na torcie. Takiego product placementu jak w tym filmie to jeszcze nie widziałem. Czwarta ściana a może i piąta:) Przy scenie z Ironmanem płakaliśmy z synem ze śmiechu. No właśnie, jeśli chce się wyłapać wszystkie żarty to trzeba mieć wiedzę nie tylko na temat uniwersum Marvela i DC, ale i wiedzę na temat stosunków społecznych we Francji. Aktorsko jest dobrze. To ta sama ekipa co przy poprzednich filmach Lacheau. Szczególnie Elodie Fontan błyszczy tu tak że, ach... Chciałoby się...

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

I to jest idealny tekst-opis. Tak właśnie odebrałem ten film, mniej mam skojarzeń, bo Marvela i DC nie oglądałem nic. Mam zaś muzyczne skojarzenie-podtytuł "Zakochałem się w twojej matce" /Zdechły Osa/-kto nie zna.... zachęcam, ładna piosenka..

ocenił(a) film na 10
lornemalwo

Super film, ładnie cisnęli po Marvelu :D , super scena jak Iron Mana w wywaliło w powietrze haha

lornemalwo

To była scena z Avengersami, już jak proszek zielony poszedł to było pewne, że laska jest She-hulkiem (hulkiem de facto). Ale mistrzostwo świata ogólnie :D Na pokazie był gość, co przypominał Stana Lee. Ogólnie takich drobnych smaczków była masa, plus to poplątanie Marvel/DC. Z DC też było przecież sporo takich drobnych easter eggów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones