PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796540}

Bajecznie bogaci Azjaci

Crazy Rich Asians
6,3 33 233
oceny
6,3 10 1 33233
5,7 30
ocen krytyków
Bajecznie bogaci Azjaci
powrót do forum filmu Bajecznie bogaci Azjaci

Nie wiem dlaczego ten film dostał tak niską ocenę. To dobre kino azjatyckie o miłości. Z przyjemnością kibicowałam głównej bohaterce w starciu z przyszłą teściową, na marginesie całkiem znanej aktorki ( grała też dziewczynę Bonda ). Czasami warto zobaczyć trochę inne kino niż nasze hollywood`kie filmy romantyczne albo kolejny film o Toskanii.

ocenił(a) film na 2
kinomaniak_1211

Dostał niską ocenę, było już 100 tysięcy razy - klisze, papierowe postaci. Pustka ociekająca złotem.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Oczywiście masz racje ,że to nie jest ambitne i wartościowe kino , nie ulega to dyskusji. Ten film niczego nie wnosi no może pokazuje jak próżni są ludzie i jaką siłę mają pieniądze. Jednak kiedy usiadłam przed telewizorem i zaczęłam oglądać ten film nie mogłam przestać, pomimo, że wiedziałam jak może się skończyć. Wiem ze jest banalny jednak oglądałam i nawet uroniłam łezkę. Fajnie czasami zobaczyć film tylko o sile miłości przecież to był mój relaks. Na nic więcej nie liczyłam....

ocenił(a) film na 2
kinomaniak_1211

Masz rację. Pewnie nie byłam w nastroju na taki typ filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones