PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33599}

Bambi

7,3 32 576
ocen
7,3 10 1 32576
7,3 11
ocen krytyków
Bambi
powrót do forum filmu Bambi

Z jednej strony słaba bajka ... tak powiedziałby współczesny dzieciak oglądający Toy Story , Shreki czy chociażby Wall-e. Kreskówka zdecydowanie nienafaszerowana komputerową animacją i dialogami gdzie ogromne znaczenie ma dubbing! Wspólczesny widz ma naprawdę duże wymagania i gdyby taki Happy Feet ukazał się 50 lat wcześniej to byłby to naprawdę mega hit! Powracając do Bambi ... obejrzałem dziś z młodszym bratem i mimo iż patrzyłem przez pryzmat minionej epoki i zniechęcała mnie forma akustyczna to film naprawdę może się podobać! Niby żadnej specyficznej i zakręceonej fabuły tu nie uświadczymy, lecz jest to piękna opowieść o dorastaniu pełna wielu morałów i świetny materiał dla młodego pokolenia! Zaskoczeniem jest fakt że Bambi powstał aż w 1942 roku! Ogólna ocena 7/10 - może gdybym był ciut młodszy to odbiór byłby inny :)

Adash

To nie jest kreskówka. Do tego coraz częściej ludzie wracają do starych ale jarych xD

ocenił(a) film na 8
Adash

"Bambi" ma urok tych starych animacji disney'owskich, ale pod względem fabuły i przesłania o wiele bardziej podoba mi się "Bambi II".

ocenił(a) film na 8
apple_blossom

Nie oglądałam dwójki, ale do dziś nie mogę się nadziwić, jak w tamtych
czasach potrafiono tworzyć piękne animacje bez udziału grafiki
komputerowej.
Oceniłam na 10, po prostu cudo.

ocenił(a) film na 10
LadyLoretta

http://www.youtube.com/watch?v=1b3E5dPucH8
http://www.youtube.com/watch?v=lr1Dhe4BcnM&feature=related

o Bambim :) mówią jak uzyskali efekt trójwymiaru ;) proste acz genialne!w dodatku technika Disney'a zawsze była hop do przodu.Technicy studia unowocześniali obiektywy kamer,poszerzali taśmę filmową...jednym zdaniem byli naprawdę zdolni :)

ocenił(a) film na 10
apple_blossom

NIEEEEEEEEEEE!! Bambi 2 nie prawa bytu!! Jest sztucznie dorobionym sequelem!Bezsensowne gówno!

Adash

Tak wieesz ja oglądam Shreki Toy Story i Wall-e i ty nie wiesz jakie są fajne i wzruszające ale ja oglądam nowsze produkcję A na Bambiego nie narzekam:)



Śliczna bajka wzruszająca i życiową Mały jelonek się rodzi uczy się mówić i co najsmutniejsze traci mamę ::( śliczna bajka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones