PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33599}

Bambi

7,3 32 547
ocen
7,3 10 1 32547
7,3 11
ocen krytyków
Bambi
powrót do forum filmu Bambi

POMÓŻCIE

użytkownik usunięty

Przypomniał mi się serial mojego dzieciństwa...nie pamiętam jak się nazywał..pamiętam tylko że to było jakby połączenie "Króla Lwa","Księgi Dżungli" i "Bambiego"..był mały lew "zaadoptowany" przez rodzinę wilków..chyba były jakieś hieny, coś na kształt Shier-kan'a, mały jelonek (chyba też osierocony)...kojarzy mi się jeszcze wiewiórka - lekarz ale nie jestem co do tego pewna..chyba był też jakiś wątek że ten lewek i jelonek mieli jakieś moce czy coś..i jeszcze pamiętam fragment piosenki o psie który bez przerwy w piłkę gra, bo tylko on piłkę ma;)nie mogę nigdzie tego znaleźć bo pamiętam tylko te szczegóły!Może ktoś to zna?

Ta bajka nazywa się "Kimba - Biały Lew". To jest link do strony o tym filmie na Filwebie http://www.filmweb.pl/Kimba+-+biały+lew+1989+o+filmie,Film,id=140113. Też to oglądałam jak byłam mała :) Lubiłam piosenkę z czołówki, ale teraz już jej nie pamiętam.

też to oglądałam, miałam na kasecie vhs ;D to było francuskiej produkcji, wiem że w tytule było 'Simba król lew' chyba, tylko ze na filmwebie nie mogę znaleźć ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones