PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4042}

Banda jednej ręki

Band of the Hand
6,3 378
ocen
6,3 10 1 378
Banda jednej ręki
powrót do forum filmu Banda jednej ręki

gdy byłem mały podkradałem wujkowi jego vhs z filmami tego typu moze macie filmy w tym stylu a szczegolnie ten banda jednej reki prosze o kontakt 514394705

ocenił(a) film na 9
rivers200

Za dużo nie ma filmów w tym stylu, kultowy z tamtych czasów jest jeszcze ''Moto diabły'' Eng ''Nam Angels'',
też fajny film, oczywiście dla osób które za młodu się na tym wychowywały :)

Johny777

Setki razy obejrzałem ten film za dzieciaka. Ale tak to właśnie było, kiedy miało się kilka kaset VHS. Na okrągło się te same oglądało.

ocenił(a) film na 9
selstei

No świetne czasy, minęły bezpowrotnie, niestety, pamiętam że taśmy się zrywały od oglądania,
kleiło się taśmą i oglądało się dalej :) Niczym się człowiek nie przejmował...
A Banda wymiatała, Moto, Crittersi, Gremliny, E.T., Predatory, Terminatory, Commando, Rambo :D
i inne długo by wymieniać, teraz te filmy jakieś takie bez tej iskry co kiedyś, a może przez
te czasy.... Żal

ocenił(a) film na 9
rivers200

Jak dobrze popatrzysz to Banda w oryginale jest na yt ;)
chociaż widzę że od Twojego pytania minęło już kilka latek :)
Miłego oglądania

Johny777

Teraz doceniamy tamte czasy przez pryzmat tego jak teraz jest wszystko dostępne. Co chcesz to masz. Wtedy to były skarby. Najgorsze jest to, że miałem tę kasetę, ale ojciec komuś napożyczał mnóstwo kaset i już ich więcej nie zobaczyłem:/

ocenił(a) film na 9
selstei

OK, jest dostępne, ale kasy nie ma :/ Jak się to kiedyś oglądało...
człowiek przenosił się do innego wymiaru :)
Mam Bandę oryginalną na kasecie z wypożyczalni kopia niezła, kupiłem sobie też na ebay w formie dvd,
może kiedyś wyjdzie na blu-ray'u, mam nadzieję.
Banda jednej ręki na allegro ostatnio była za 25zł.

Johny777

Banda jednej ręki jest na gryzoniu z lektorem :)

rivers200

https://www.trt.pl/film/h4sz9tmvgk/Banda-jednej-reki-Band-of-the-Hand-1986-LEKTO R

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones