PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739267}

Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami

Barbie & Her Sisters in The Great Puppy Adventure
6,2 1 197
ocen
6,2 10 1 1197

Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami
powrót do forum filmu Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami

Zwiastun.

ocenił(a) film na 6

http://barbie-movies.wikia.com/wiki/Barbie_%26_Her_Sisters_in_The_Great_Puppy_Ad venture?file=Barbie_%26amp%3B_Her_Sisters_in_The_Great_Puppy_Adventure_Barbie

ocenił(a) film na 10
sisi252531

Ja już lubię ten film. Bardzo mnie miło zaskoczyli. Myślałam, że to będzie film, gdzie akcja będzie się działa w schronisku dla psów albo w szkole, gdzie trenuje się psy, a tu taka niespodzianka. Dla miłośniczki książek przygodowych i wielbicielki Barbie i jej sióstr marzenie. Barbie i jej siostry w filmie przygodowym, gdzie będą szukać dawno zaginionego skarbu:) Nie mogę się doczekać. Oby nie wzlekali z tym filmem tylko od razu dali na DVD.

ocenił(a) film na 6
miss_4

Zawsze wychodzi na DVD.

ocenił(a) film na 10
sisi252531

Wiem. Chodziło mi o to, żeby zamiast do kin od razu pojawiło się na DVD. Film ,,Barbei Super Księżniczki" miał premierę w lutym, a dopiero na DVD się pojawi w czerwcu bo przez te parę miesięcy był tylko w kinach.

ocenił(a) film na 6
miss_4

To przepraszam, nie wiedziałam że barbie było kiedykolwiek wyświetlane w kinach.

sisi252531

A ja pragnę zauważyć, że dzięki serii Barbie i jej siostry poznajemy jej rodzinę. Poznaliśmy już jej ciotkę Mili z "Barbie w świecie mody" oraz "Barbie:Idealne święta", ciotkę Marlene i jej dzieci; Maksa i Marie z filmu "Barbie i jej siostry: w krainie kucyków" oraz babcię Barbie z najnowszego filmu. To może czas na rodziców i w jakich okolicznościach poznała Kena???!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones