PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151546}

Barbie jako Księżniczka i Żebraczka

Barbie as the Princess and the Pauper
6,9 9 247
ocen
6,9 10 1 9247
Barbie jako Księżniczka i Żebraczka
powrót do forum filmu Barbie jako Księżniczka i Żebraczka

Naprawdę! Najlepszy! Szczególnie piosenki= exstra! Polecam!

anetka5000

No najlepszy, a piosenki boskie.
Pozdrawiam xd

ocenił(a) film na 10
anetka5000

Zgadzam się w 100 % :) naprawde najlepszy... uwielbiam nucic sobie te piosenki!!!!
pozdrawiam miłośników Barbie :)

ocenił(a) film na 6
anetka5000

Jak dla mnie znajduje się w czołówce najlepszych filmów z Barbie w roli głównej. Polecam gorąco!
Pozdrawiam :D

użytkownik usunięty
_Olinka_

Boski film ;).
Ach,fajnie się jest przenieść w czasy dzieciństwa. :)

ocenił(a) film na 9
anetka5000

Jak siostra mnie męczyła tymi barbie, ale ten rzeczywiście jest genialny :D i ten ostatni bodajże barbie i trzy muszkieterki :)

zuzaka

Podzielam wasze zdanie.Cudowny film o Barbie,dla mnie najlepszy.Bardzo lubię do niego wracać...A dodam,ze mam 16 lat;p

ocenił(a) film na 8
plistek43

ja również zgadzam sie z powyższymi komentarzami;] bardzo podobaja mi sie piosenki, swietne dubbingi i grafika tych filmów ;P

ocenił(a) film na 10
harmonny9

Piękny film :) razem z Dziadkiem do orzechów, Magią Pegaza i Jeziorem Łabędzim tworzą klasyki filmów o Barbie :) te dzisiejsze to już nie to samo...

ocenił(a) film na 8
iNicky_

Te dzisiejsze to żenada. Tamte filmy niosły przesłanie i morał, a dzisiejsze dają tylko kasę producentom....

iNicky_

Dodałabym jeszcze Roszpunkę ;)

plistek43

Ja też uwielbiam wracać do tych filmów, ten jest najlepszy. Miło wracać do dzieciństwa :)

plistek43

A już się bałam, że ze mną coś nie tak ;) (mam 14 lat)
Ale w zasadzie najbardziej z Barbie lubiłam ten film i czasem fajnie znów go sobie obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
anetka5000

Znakomicie im wyszedł. Najlepiej mi się go oglądało, ale minęło już trochę czasu. W dodatku film ma chyba najciekawszy scenariusz. Widać, że ktoś dobry przy tym majstrował.

użytkownik usunięty
anetka5000

ZGADZAM SIĘ W 100%

ocenił(a) film na 4
anetka5000

To aż strach pomyśleć jakie są inne skoro ten jest najlepszy...

Wszystkich którzy chcą obejrzeć ten film zachęceni pozytywnymi komentarzami lub gustometrem ostrzegam że jeżeli nie są dziewczynkami do 10 roku życia mogą się srogo rozczarować....:)

ocenił(a) film na 10
anetka5000

Zgadzam się to moja ulubiona bajka z dzieciństwa jeszcze żadna Barbie mi się tak nie podobała. W tej bajce jest coś co nadal mnie do niej przyciąga .

Mechi_forever

Piękna bajka,wzruszające piosenki.Mimo,iż mam 21 lat lubię czasem powrócić do czasów dzieciństwa i pooglądać którąś z bajek o Barbie. ''Barbie jako księżniczka i żebraczka''to jedna z moich ulubionych :) !

mrs robinson

Bardzo lubiłam tą bajkę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones