PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463049}

Batman: Rycerz Gotham

Batman: Gotham Knight
6,5 6 164
oceny
6,5 10 1 6164
4,6 5
ocen krytyków
Batman: Rycerz Gotham
powrót do forum filmu Batman: Rycerz Gotham

Bardzo nierówne widowisko moim skromnym zdaniem.
Pierwsza część infantylna i kompletnie niepasująca do całości. Drugi fragment ma doskonałą
kreskę i oddaje mroczny klimat komiksu za to należą się brawa. Historia o walce z bólem -
5/10, nic rewelacyjnego, zarówno fabularnie jak i technicznie.
Jak napisałem w tytule, są dwie perełki dzięki którym "Batman:Gotham Knight"
zyskujenaprawdę wiele. Nowelka z udziałem Scarecrowa jest powalająca, sama postać
Crane'a to najlepiej zaprojektowany przeciwnik Batmana w całym filmie. Może Croc był trochę
na siłę wciśnięty,bo dla osób niezaznajomionych z komiksem jego pojawienie się mogło być
kompletnie niezrozumiałe, ale to taka malutka drobnostka. Generalnie ten fragment 9/10 z
czystym sumieniem.
Wisienka na torcie, czyli fragment z Deadshotem w roli głównej to wspaniała konkluzja.
Szybka,wartka akcja, znowu bardzo udana animacja od strony technicznej, aż chce się na takie
rzeczy patrzeć. I znów, rewelacyjnie "narysowana" postać samego Deadshota, tutaj też chyba
najlepsza wersja samego Batka.
Podsumowując,myślę, że dla fanów komiksu to pozycja obowiązkowa. O Batmanie animacji
powstało już wiele, jedne gorsze,drugie zaś lepsze. "Batman"Gotham Knight" wedle mojej
subiektywnej opinii zalicza się do grona tych drugich.

ocenił(a) film na 6
Wrekonize

Lepiej bym tego nie ują. Mam takie same odczucia. A Pomysł na Brucea Waynea na polu golfowym to totalne dno. Zwłaszcza jego wygląd.

ocenił(a) film na 6
Wrekonize

Podpiszę się pod Twoją wypowiedzią obydwoma rękoma, dokładnie tak samo odczuwałem tę animację. Pierwsza część to nieporozumienie, tak samo o bólu była bardzo słaba. W części z kijem golfowym dobrze była ujęta moralność Batmana kiedy mówił o tym, że urządzenie aż za dobrze, że ryzykować może własnym życiem, nie czyimś (drugim plusem tej części jest postać Fox'a). Jeśli chodzi o scenę ze Scarecrowe'm - po prostu genialnie przedstawiona postać, nie wyobrażam sobie lepiej wykreowanej postaci Crane'a. Część Crossfire i Deadshoot zasługują na zdecydowane 8/10. Całość niestety nie współgra i się ani trochę nie zazębia, do tego słabsze części, ogólna ocena 6/10

ocenił(a) film na 5
Sonic1987

nowe spojrzenie, bardziej japońskie i technologiczne z 3 częścią było niezłe,czyli 6, używając nomenklatury fb w skali 10 stopni botforta, ino cza być zaznajomionym z anime,
1częśc kompletne dno
2 część tez niezła, super kreska, stanie w ogniu ale wcale nie wybiła się ponad cześć 3 , to ide patrzeć dalej

ocenił(a) film na 5
Muhomorniczy

reszta też sredniawa,a le animacja kul

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones