PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 657
ocen
5,8 10 1 127657
4,1 27
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Ktoś kto pójdzie oglądać dobre kino akcji mocno się rozczaruje. Ten film to nic innego jak przerośnięte intro do Justic League, te dwie godziny z kawałkiem dłużą się niesamowicie. Szkoda kasy na kino lepiej poczekajcie aż wyjdzie na Blu-ray po to dobry film do poduszki 20 minut i zasypiasz.

bartosz_borkowski

No właśnie, można lepiej spożytkować tę kasę np kupić kilka piw :) No niestety ale kino amerykańskie przeżywa poważny kryzys i
od wielu lat nic nie pojawiło się godnego uwagi. Zdecydowanie wolę sobie odpalić jakąś starą gierkę a niżeli oglądać jakieś badziewia.

bartosz_borkowski

jak nie lubisz takiego kina to po kiego grzyba sie udzielasz? Ja nie lubie gangsterskich filmow i nie pisze ze Pulp fiction czy Ojciec chrzestny to nieporozumienie mimo ze dla mnie tak wlasnie jest ale to dlatego ze nielubie tego gatunku i mnie to strasznie nudzi, jak ktos lubi kino superhero a nie jest zadnym trollem to oceni te produkcje na minimum 7 gwiazdek

bartosz_borkowski

Fajny film czy kiepski i strata czasu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones