PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34393}

Battle Royale

Batoru rowaiaru
6,8 15 424
oceny
6,8 10 1 15424
6,2 10
ocen krytyków
Battle Royale
powrót do forum filmu Battle Royale

film niezły ale....

ocenił(a) film na 6

gdyby nie gadka typu
"ohh zawsze sie w tobie podkochiwałam Shuyaa!<3"
"spałaś z moim facetem, zabije cie!>,<"
"Noriko od dawna sie w tobie buja Shuya!*.*"

to film byłby pewnie genialny bo aż krew zalewa od tych dennych dialogów, ale film dobrze nakręcony, lubie takie gatunki dlatego daje ograniczoną szósteczke

ocenił(a) film na 6
Ronnie8

Też szóstka, oglądając przez cały czas czułam, że zmarnowali potencjał świetnego pomysłu.
Ja rozumiem, że to były dzieciaki, ale większość bohaterów była okropnie infantylna, będąc w strasznej sytuacji zachowywali się tak, jakby nie do końca rozumieli, co się dzieje - właśnie te wszystkie "zabiję cię, bo odbiłaś mi chłopaka" itp., czy choćby scena w kuchni, gdzy dziewczyny gotując obiad radośnie gadają o głupotach, jakby te obroże nie miały im wszystkim wybuchnąć za kilkanaście godzin.

Wolałabym, żeby bohaterów było przynajmniej o połowę mniej, żeby mogli trochę rozbudować postaci. Bo ogólnie trochę się zawiodłam brakiem jakiegoś zagłębienia się psychologię.
To mógł być genialny film, jest tylko niezły.

ocenił(a) film na 6
_malena_

we wszystkim sie zgadzam. o głównym bohaterze mało wiemy, tylko o tym jak ojciec sie powiesił, to wszystko. Chiaki Kuriyama bardzo mi zaimponowała w Kill Bill'u dlatego miałam wielki zamiar zobaczyć ją w Battle Royale, ale ukazywała sie tylko na 2 minuty... skupiałam swój wzrok bardziej na głównych bohaterach. ale jak już mówiłam, dialogi ciągną sie bezsensownie, a tak to fabuła jest dobra

ocenił(a) film na 9
Ronnie8

Te gadki były zabawne ;)

ocenił(a) film na 8
DarthDream

Głównym bohater zagrał też w Death Note i w sumie podobnie zagrał ;)
Dla mnie ocena 8
za mało Kitano ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones