PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459688}
7,3 4 135
ocen
7,3 10 1 4135
Battlestar Galactica: Razor
powrót do forum filmu Battlestar Galactica: Razor

Juz w listopadzie

użytkownik usunięty

nie mogę się doczekać!!! Już kocham ten film

@dotka144 - szczerze Ci współczuję - jak możesz kochać film którego nie widziałaś. Tragiczne. ;)
4 sezon który będzie w kwietniu też już kochasz ? :P
Oj dzieci dzieci.
A poza tym widzę ,że jakiś przewrażliwiony cenzor tu działa bo usunął komentarze o tym,że film jest w sieci już od środy.
W wielu miejsca już się o tym pisze więc nie wiem po co takie wielkie halo i usuwanie takich informacji. :P
Teraz pozostaje nam tylko czekać na zapowiadaną na grudzień na dvd pełną 2 godzinną wersję "RAZORA".
Bo w tej telewizyjnej wersji która trwa 1.27 minut są małe dziury w fabule które pewnie zostaną uzupełnione w wydaniu dvd.

biku

Nie bądż taka złośliwa, gość się ucieszył i to wyraził, a Ty musisz z niego od razu drwić? Wielkie dzięki za info o wersji dvd, bo własnie tak mi się wydawało że czegoś mi w tym filmie brakuje. A co do usuwana postów o necie to Filmweb stał sie żenujacy, po prostu

saturnin

Wiesz to nie złośliwość tylko już nie mam latek 11 co by robić takie ochy i achy.
Poza tym jakikolwiek rozsądek jest wskazany przy pisaniu posta.
I ja też "kocham" ;) wszystkie następne filmy z uniwersum BSG ha ha ha

biku

Ja też ubóstwiam wszystko co z BSG zwiazane nawet jak jeszcze nie wyszło :D Mam nadzieję, że w 2 godzinnej wersji bedzie więcej Cain i Giny :P no i troche więcej starych dobrych tosterów :). Do tego słyszałam, że po zakończeniu BSG ma wyjść mini serial "Caprica" o tych co ocaleli po ataku Cylonów na 12 Kolonii :D Też już to ubóstwiam ;)

ocenił(a) film na 7
Aylinn

Kiedy dokładnie w grudniu ta dłuższa wersja się pojawi? Już grzeję uTorrenta;)

ocenił(a) film na 7
Indrid_Cold_84

Ojej to 2 godzinne wydanie wychodzi dzisiaj:D Elegancko.

Indrid_Cold_84

To dwugodzinne wydanie wyszło wczoraj :)

ocenił(a) film na 7
Aylinn

I dało mi kopa w pysk:) Super film, i jak tu trzymać do marca czy kwietnia do 4tej serii? Nie mają litości.

ocenił(a) film na 8
Indrid_Cold_84

do marca :) I może 4 sezon nie będzie ostatnim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones