PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459688}
7,3 4 135
ocen
7,3 10 1 4135
Battlestar Galactica: Razor
powrót do forum filmu Battlestar Galactica: Razor

Uwielbiam BSG Razor, ale uważam, że film mógł być jeszcze lepszy, gdyby tylko w całości był skoncentrowany na Cain, załodze Pegaza i ich losach aż do spotkania Galaktyki. Ta cała "współczesna akcja" była w ogóle niepotrzebna i tylko zabrała cenny czas, który mógłby być poświęcony Admirał Cain i jej załodze.

użytkownik usunięty
Lost_in_movies

Mógłby :) Ale zauważ, że dzięki tej 'współczesnej akcji' mamy retrospekcję z młodości Adamy (wątek hybryd), zapowiedź tego kim jest Kara no i wątek młodego Adamy zmagającego się z dowództwem Battlestara po dostaniu od starego kluczyków :) Więc według mnie Razor ma dość sensownie rozłożone wątki.
Wiemy dlaczego Cain musiała zginąć (z punktu widzenia Boga/przeznaczenia który/e ich prowadził/o) i dostajemy tą niepokojącą przepowiednię donośnie Kary a to w odniesieniu do 4 sezonu jest chyba najistotniejsze. Gdyby poprzestali na zwykłej retrospekcji historii Pegasusa to według mnie Razor zostałby zwykłym między-sezonowym zapychaczem a tak dostaliśmy jeden z najważniejszych odcinków całej serii.

ocenił(a) film na 9

Akurat te wątek z Karą jako zwiastunem śmierci zupełnie do mnie nie dotarł i był według mnie bardzo naciągany. Ja chciałabym zobaczyć właśnie "zapychacz" w którym dowiedziałabym się więcej o Cain, ale również o Narcho, Stingerze czy też Garnerze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones