PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 093
oceny
5,9 10 1 88093
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Super film

użytkownik usunięty

Głupawy, przerysowany i ironiczny - a jednocześnie zabawny i ciekawy. Najlepsza komedia ostatnich lat. Kilka razy zdarzyło mi się parsknąć, bo niektóre sceny były właśnie tak głupie, że aż śmieszne. Fajnie, że pojawili się postaci z oryginału:) Polecam do obejrzenia ludziom, którzy mają dystans do wszystkiego.

ocenił(a) film na 4

No kurczę, ale żeby od razu ARCYDZIEŁO?

użytkownik usunięty
kubiczkonrad

w swoim gatunku:) a że tutaj wszystkie razem są zestawione to inna sprawa, ja sumienie czyste:P

Wali Ci na dekiel!

ocenił(a) film na 7
kubiczkonrad

arcydzieło nie, ale komedia faktycznie jedna z lepszych w ostatnich latach. z dystansem, na luzie, idealna na weekendowy wieczór.

ocenił(a) film na 5

nie wiem gdzie tam było coś śmiesznego dla mnie powinni nowa kategorie filmową wymyśleć
żenująca komediA wtedy może dałbym 8

ocenił(a) film na 3

masz naprawde fajne poczucie humoru typowe dla dzisiejszego pokolenia..

ocenił(a) film na 8
grzes1962

Wystarczy dowiedzieć się np w jakich filmach grał Zac Efron aby wiedzieć dlaczego tak bardzo zabawne są docinki Dwayne Johnsona... jeśli nie mamy pojęcia, o niektórych sprawach to nie wyczujemy podtekstu i ironii jaka jest w niej zawarta... film wyśmiewa zarówno sam Słoneczny patrol jak i Zaca ale w sympatyczny sposób...

ocenił(a) film na 3
rocket1982

Nawet znając całą filmografię Zaca wcale mnie to nie śmieszyło. To jest jeden z tych filmów, który może byłby śmieszny gdyby wypiło się do niego 2-3 piwka, chociaż nawet wtedy będzie mu daleko do dobrej komedii. Żenujące jest to, że wydaje się masę kasy na takie knoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones